Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki régen sokat bulizott,...

Van aki régen sokat bulizott, most viszont el sem tudja képzelni, hogy valahol lófráljon ilyenkor?

Figyelt kérdés
36 nő éves vagyok, és nagyon szerettem régen szórakozni járni, most viszont itt ülök, és szinte elborzaszt a gondolat, hogy ilyenkor mászkáljak valahol. Néha azért persze oké, de többnyire így érzek, ez normális? Hasonló korosztályból vagytok így?
2014. dec. 9. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is sokat jártam el huszonévesen, most évente kb. kétszer, akkor se megyek el egész éjjelre. már nem hiányzik, kibuliztam magam. ez teljesen természetes. főleg, ha már családja is van az embernek, de anélkül is, természetetes, hogy nem ugyanazt az életet éli az ember 30-40 körül, mint tiniként, fiatal huszonévesként.
2014. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tök mindegy hova mész


továbbra is azt mondom menj egyedül és szerezz ott társaságot ahova van kedved menni


ha mindig egyeztetned kell valakivel akkor várhatsz életed végéig és nem fogsz bepótolni semmit


nem lenne jobb egy olyan társaságba csöppenni akik állandóan hívnak ?


te csak gyengélkedsz ahelyett hogy élnél

2014. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az anyagiak korlátoznak némileg, meg nőként nem szívesen mászkálok egyedül éjjel, de nem ücsörgök itthon állandóan. Megjártam már párszor egyedül külföldet is, ingyenes rendezvényen a Hungaroringet, volt egy társaságom még iskolás éveimben, akik egyszerűen levegőnek néztek, köztük nem éreztem jól magam, de akkor lekötött a tanulás is, sok munkahelyem volt, az is lekötötte időm egy részét sokáig, de akkor is mentem, akár az utcára fotózgatni.

Az ismerőseim, akiket később ismertem meg, azt mondják, hogy nem érnek rá, munka, család, gyerek. Én is dolgozom, járok egy női sportra heti egyszer (ennyire telik). Van saját csoportom a facebookon, ami elég népszerű lett, szerveztem találkozót, eljött 3 ember (többen ígérték)...

Én próbálkozom, amivel tudok.

2014. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, utolsó.


nekem most szakadt meg eléggé a társaságom, de az is olyan volt, hogy csak az számított, ha ők szerveznek programot. mert ha én javasolam valamit, akkor mindig, majd meglátjuk, még nem tudjuk, majd hangulattól függ. én meg tudom, hogy mi érdekel, hova akarok elmenni, és el is megyek. ha nem egyedül mennék, persze jobb lenne, de nem befolyásol az, ha egyedül kell mennem, attól még nem hagyom ki.


voltam egyedül már koncerten, színházban, kirándulni, biciklitúrán, kiállításon, kb. mindenhol.

2014. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mind a ketten ügyesek vagytok és jól csináljátok.
2014. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8as, én is külföldön vagyok, és nekem is fura volt, hogy háromgyerekes anyukák, 50 évesek is járnak az éjszakába.

de nekem már annyira nem hiányzik...


s igen, nekem is olyan anyukám, meg kb. mindenki, hogy el se tudják képzelni, hogy ők is mehetnének, nemhogy az éjszakába, de akár egy étterembe, moziba, színházba.


én azt tanultam otthon- elég hülyeség - hogy ha felnőttél, akkor ne járj el sehova- ok, tényleg jóval kevésbé van rá igényem, mint huszonévesen- de ők nagyon túlzásba viszik.


pl. nálunk nyáron utcazene van minden évben. mesélem a keresztanyámnak, erre ő: milyen jó, hogy van ilyen a fiataloknak. h(39 vagyok, nem túl fiatal, éppenséggel..)

de nem csak az. hanem, hogy mintha ő nem mehetne...délután négy körültől vannak már fellépések, még csak az éjszakába se kéne menni. de ők ezt el se tudják képzelni, egyáltlaán, hogy szórakozni járjon az ember.


másik példa. itt külföldön volt nemrég egy ismerősöm anyukája (imserős 30as, 32-33 éves, nem tudom pontosan.) na most, neki van egy két és fél éves kislánya, s mikor hívott, hogy itt van az anyukája, meg a barátnője, menjünk a társasággal szórakozi, azt hittem - mert otthon ezt láttam - hogy a kislányra majd anyuka vigyáz, hát ő biztos nem jön el szórakozni. tévedtem, anyuka simán eljött az éjszakába (jó, csak éjfélig maradtunk, de akkor is, nálunk bármiféle elmászkálás elképzelhetetlen, és nem csak most, hanem mondjuk, amikor anyukám annyi volt, mint én most.)

2014. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!