Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiatalok szemében gáz, ha...

A fiatalok szemében gáz, ha egy 18 éves fiú vastagon van felöltözve kint?

Figyelt kérdés

Vastag, télies kabát, kötött sapka, esetleg bélelt nadrág, ezek vannak rajta. A vastag kabát miatt meg elég kövérnek nézhet ki az ember.

De a fiatalok, és főleg a fiúk, úgy veszem észre, hogy tűrik a hideget, kint vannak simán őszi, vékony kabátban, maximum egy sállal, de sapkát is elég kevesen vesznek fel. Aki felvesz, az se nagyon kötött sapkát.

Gáz, vagy gyerekes ez a téli öltözet egy 18 éves fiútól?


2014. dec. 10. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az ő szemükben gáz, de én, mint szülő tudom, hogy aki "legénykedik" 18 évesen, az 20 év múlva fogja ezt megszívni. Mindenféle ronda testi nyavalyát lehet összeszedni, pl. egy életre szóló izületi gyulladást, vesebajt stb.


Úgyhogy csak öltözz fel rendesen, más pedig le van ..jva.

2014. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lányként mondom Neked, hogy nem gáz. Öltözz fel rendese. Télen, kényelmesen, de melegen. Simán jó a kötött sapi! :)
2014. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem mindig kell együttjárjon a meleg öltözet a síelő hóember kinézettel:)
2014. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,pont aranyosnak tartom mikor be vannak bugyolálva a fiúk :)
2014. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz és gyerekes, aki azt hiszi, hogy menő nem felöltözni melegen, közben meg látszik, hogy szinte megfagy.

Öltözz fel, ahogy jól esik!

2014. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg vagyok (28), de nem tartottam, most sem tartom cikinek. Én is mindig beöltöztem, amikor fáztam. Letojom, hogy ki mit gondol.
2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gáz vagy sem, én utálok fázni.
2014. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Na jól lepontoztatok:D

Semmi gáz nincs abban, ha valaki melegen felöltözik, én is nagyon utálok fázni. Viszont az megint más, ha valaki hát... viccesen öltözik fel, és akkor amögé bújik, hogy biztos azért nevetik ki, mert melegen öltözik, miközben csak a piros pompomos, tényleg viccesen kinéző dolgai a viccesek, nem maga a meleg öltözet.

2014. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!! Az a gáz, ha megfázol, és már taknyod-nyálad egybefolyik, mégsem veszel kabátot, mert "az nem menő". Tél van, ember... Amúgy vannak jól kinéző vastag kabátok és sapkák is, amit ugyanúgy a "menő" srácok is hordanak. ;) 16/L véleménye
2014. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy jól szabott szövetkabátban egyáltalán nem tűnsz kövérnek, sőt!

Sapkát én mondjuk sosem szerettem hordani, mert szerintem nem állt jól, viszont az meg idegesített, hogy a hó ráolvad a hajamra. Úgyhogy kitaláltam: kalapot hordok :) Jól is áll, nem is szokványos, és baromi menő a szövetkabáttal együtt :D

Mondjuk nem volt olcsó, de egy életen át ki fog tartani.


De alapvetően az a lényeg, hogy te jól érezd magad a ruháidban.

2014. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!