Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egeszseges az, ha az egesz...

Egeszseges az, ha az egesz arcomat vastagon bekenem este fogkremmel, es egesz ejszaka rajta van, majd csak reggel mosom le? Ertelmes valaszokat varok!

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
De miért tennéd ezt? Szerintem nem egészséges, pár percen belül csípni kezdene.
2014. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem, a fogkrém fogmosásra való.

Ha problémás a bőröd, akkor menj bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz és kezeld megfelelő arcra való termékekkel, ne fogápolási termékekkel szárítsd szét. A vízhiány még több problémát okoz, meg elég irritatív is, és valószínűeleg a pórusokat is eltömíti.

Helyileg egy-egy pattanásra még oké, mert szárít, de akkor inkább vegyél egy direkt erre való ecsetelőt pár száz forintért.

Legközelebb mi jön? Szájvízzel mosod le a sminket...?

2014. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

nem, mert ha az egész arcod bekened vele, egyrészt lehet hogy irritálná a bőröd, másrészt nem tudna levegőzni a fogkrém miatt és túlságosan ki is szárítaná az arcbőröd

inkább lefekvés előtt használj arclemosót és pattanás elleni éjszakai krémet

2014. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Pattanások ellen jól bevált dolog, de csak a pattanásra szabad kenni, hogy leszárítsa. Ha mindig használod, és az egész arcodra kened kiszárítja a bőrödet, nem fog tudni szellőzni, tehát nem lesz szép az eredmény.
2014. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szétmarja a bőröd
2014. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy minden ejszaka igy van. Es hulye nem vagyok hogy szajvizzel mossam le a sminket..kertem hogy ertelmes valaszokat irjatok...valaki erre nem kepes. Viszont koszonom annak a valaszat aki tudott segiteni.
2014. okt. 26. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai fogkrémek már a pattanásokra sem jók, mert a mentol irritál és csak rosszabb lesz a helyzet. Teljes bőrre meg nem szabad használni egyáltalán, jót nem tesz vele.
2014. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Értelmes kérdésre értelmes választ mi...?
2014. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!