Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok jogosan érzek így?

Mit gondoltok jogosan érzek így?

Figyelt kérdés

"Ne a haláltól félj,hanem a meg nem élt élettől!"

Miért van az,hogy ha kinézek az utcára,vagy felnézek a közösségi oldalakra állandóan csak azt látom,hogy a fiatalok -velem egykorúak- nagy része szórakozik,bulizik,piál,azaz éli az életét.

Ezzel ellentétben én bújom a könyveket(mert elvárják tőlem,és tudom,hogy fontos,hogy tanuljak)Nem vagyok stréber,de az iskola mellett tényleg semmire sincs időm. Néha észre sem veszem,de lepergett előttem egy év.Ilyenkor döbbenek rá,hogy elmulasztottam valamit.Nem éltem,élveztem az életemet.Félek,hogy az egész tinédzserkoromat,aminek elvileg a legszebbnek kéne lennie elpocsékolom.


2014. dec. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, a legjobb az egészben az, hogy tanulás nélkül. Én például pont egy hibámnak tartom ezt, és ha lenne egy kis lelkierőm a tanuláshoz, akkor kicsit elégedettebb lennék.
2014. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
30%

De nem is biztos, hogy az az igazi élet, ha szétiszod magadat.

A tanulást is meg lehet úgy élni, hogy ihaj. Minden a hozzáállástól függ.

Hány éves vagy?

2014. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:

"A tanulást is meg lehet úgy élni, hogy ihaj."

Na jó, túloztam egy kicsit. :D

2014. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16/lány
2014. dec. 12. 19:45
 5/12 piriiiii ***** válasza:

Ó, akkor na aggódj. : )

Még előtted vannak a huszad éveid. :D

De mire gondolsz az alatt, hogy élvezed az életet? Mit szeretnél, mitől éreznéd teljesnek az életedet?

2014. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piriiiii ***** válasza:
huszas*... :D
2014. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hacsak megnézek egy, az én korosztályomnak szóló filmet mindig ugyanazt látom benne:első szerelem/csók,rengeteg nevetés,baromkodások,felejthetetlen pillanatok.Nem pedig azzal foglalkozni állandóan,hogy mi legyek,mihez kezdjek az életben.Szerintem egy jó állásnál és a pénznél vannak fontosabb dolgok is.Félek,hogy nem lesznek emlékeim, 50 év múlva miről meséljek majd az unokáimnak,mint csináltam tinédzserkoromban?Tanultam??
2014. dec. 12. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam érezni! Felmegyek facebookra és a velem egykorú ismerőseim ilyen selfiet meg olyan selfiet raknak fel. Hogy együtt vannak buliznak jól érzik magukat. Én meg? Otthon kuksolva tanulok!

De én ilyenkor arra gondolok h én legalább nem közmunkás meg WC pucoló leszek mert nem viszem többre!

2014. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha bulizni akarsz, vagy csak találkozni barátokkal, attól mi tart vissza? 16 éves vagy, valóban nemcsak tanulásról szól az élet, még a jóval nehezebb egyetemen sem, ott is buliznak, pasiznak, csajoznak.

Ami a fb szelfiket illeti, a legtöbb nagy kamu, a fb az csak egy kirakat, a legmagányosabb ismerőseim nyomják rá a nagy bulizós képeiket, aztán gondolom annyi volt a buli, hogy 10-re odamentek nyitásra, csináltak pár fotót valami idegennel kb., aztán irány haza. Aki igazán bulizik az nem a fb-on csinálja.

2014. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg másképpen beosztani az életed. Állíts fel sorrendet és időbeosztást. Pl: hétfő-péntek: tanulás az első, hétvége: szórakozás az első.

Ennyi.

2014. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!