Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, kinek volt igaza? Szerintetek sem jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eléggé messze lakunk egymástól a barátommal, így sulin kívül nem találkozunk valami gyakran.Néha hétvégén eljön ide,viszont ameddig nem vagyok 18,anyum nem engedi,hogy együtt aludjunk...

Vasárnap az ő körzetükben volt egy rendezvény, ahova szerencsére eljutottam, egyik barátnőmmel s a barátjával.Mivel ők nem maradtak volna sokáig,csak kb 2-ig,így a barátommal úgy döntöttünk inkább felmegyünk hozzá,mert amúgy is keveset lehetünk együtt,s a szülei már aludtak. Néztünk filmet majd összemelegedtünk, volt petting,majd kicsit pihentünk s én még akartam volna vele foglalkozni, már fél kettő volt, s tudtam hogy nemsokára jönnek s mennem kell haza.Viszont ő azt mondta,hogy álmos,inkább aludjunk, én meg folyton másztam rá, próbáltam 'játszani' de ő mind csak aludni akart, ha akartam csókolni ő tetette magát,hogy horkol,hiába mondtam neki,hogy mindjárt mennem kell, legalább addig ne aludjon, de nem hatott semmi, aztán megszólalt a telefonom,s mennem kellett.

Ő meg csodálkozott,hogy már mennem kell?:O Látta rajtam,hogy bánt a dolog és kicsit rideg lettem,s még ő volt ideges, hogy "így válunk el most is??".

Aztán hazajöttünk...

Szerintetek kinek volt igaza? Ti is így viselkedtetek volna,ha tudjátok,hogy még csak pár percet van veletek a párotok?

17L


2014. márc. 25. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked volt igazad. Bármilyen fáradt volt is, vennie kellett volna a "fáradságot", hogy rád figyeljen amíg még megteheti. Ahhoz képest hogy ritkán találkoztok, nem nagyon hiányoztál neki. Lehet van más neki, akivel szexel.
2014. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.abban biztos vagyok,hogy nem csal meg. Ha lehet mi is szexelünk de most nekem nem volt alkalmas....
2014. márc. 25. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így hagyott ,hogy elmenj akkor nem értem miért gondolkozol? Biztos neked volt igazad ,és szerintem neki neki álljon feljebb ,hogy haza kell menned..
2014. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért azt megírnád h hány éves a barátod?
2014. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő 18.
2014. márc. 25. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

És szűz? Mert ha igen akkor lehet csak ideges volt, vagy nem állt még készen a dologra, nem akarta h csalódást okozzon neked stb.. vagy csak tényleg fáradt volt és nem tudott volna "teljes" élményt nyújtani.

Szerintem kár ilyenen vitázni, biztos lesz még alkalom, mikor együtt lehettek.

2014. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!