Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan erzem magam kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem magam kissé "könnyüvérünek"Vagy sem? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

parkapcsolatban elek a baratommal, en külföldön dolgozok mert muszaj ö pedig otthon. mar masfel honapja nem lattuk egymast, beszelunk majdnem naponta interneten de hianyzik nagyon. ahol elek van egy fiu aki nagyon kedves velem, ö is itt dolgozik. mindig összefutunk az utcan es mar rakerdezett h hogy hivnak, egyedul vagyok e stb. beszelgetünk sokat mert itt sajnos senkim sincs es muszaj valakivel beszelnem ugy erzem. felhivott mar magahoz de mondtam h csak beszelgetni szeretnek. ö ezt nem igen akarta tiszteletben tartani, nagyonnyomult. megfogadtam soha többet nemtalizok vele. de egy-ket het eltelt megint ravett es ujbol elmentem hozza. hagytam h megmaszirozza a hatam es sajnos kicsit töbet is engedtem neki, mindenhol tapogatott. de nagyon jol esett. nagyon büntudatot erzek mert olyan mintha megcsalnam a pasimat de fiatalon (26 évesen) szüksegem van a kedvessegre az odafigyelesre, es persze a szexre is volna. (hozzatennem nem kerult sor ra) ezt a dolgot kivulallokent hogy itelitek meg?

szeretem a baratom mindennel jobban ugyanakor ezzel agyerekkel is jol erzem magam de nem fekudnek le vele

ribis viselkedes Vagy mi ez a viselkedes nem ertem mar magamat.?!???? segitsetek!sos



#masszázs #könnyüvérű szex szerelem erotika #simogatűs
2014. júl. 28. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú :( Sajnos ha nem tudtok találkozni és neked szükséged van a testiségre ez egyre csak rosszabb lesz. Szerintem mindenképp beszélj róla a barátoddal.
2014. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mintha?

hát ez nagyon nem "MINTHA megcsalnám" eset

2014. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy,h ez nem fér bele.
2014. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg NEM szereted a barátodat mindennél jobban,mert ha tényleg annyira szeretnéd,akkor meg sem fordulna a fejedben,hogy felmenj idegen palihoz,full kiábránditó már bocsi...


Voltam hasonló helyzetbe férfiként,de egyáltalán nem érdekelt egy lány sem,pedig lett volna,inkább beszéltem a szerelmemmel,még a hangja is többet ért,mint egy idegen lány bármilyen ajánlata...

2014. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha én megyek akkor ALAPVETŐ, hogy a pasi is jön velem vagy szakítunk... Egy párnak egymás mellett van a helye. Menjen ki veled vagy ha ő nem tud te maradj vagy menjetek szét.
2014. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a srac ugyanezzel ervelt 5.hozaszolo. h ez nem normalis h kulön vagyunk. apenz nem er annyit. :(
2014. júl. 28. 23:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

elég érdekes nő lehetsz..nem lennék a pasid az tuti..

jön 1 helyes pofi aztán már bizsereg a nuni..nem tudom minek a kapcsolat ..

2014. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Erre is jók a különböző programok, miért nem szexcam-eztek a barátoddal?!

Oké, hogy nem olyan, mint egy igazi szeretkezés, de ezután tükörbe tudsz majd még nézni.

2014. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, könnyűvérű vagy és én a helyedben vagy hazaköltöznék, vagy kirángatnám a barátomat, vagy szakítanék vele. Ezt pedig nem mesélném el neki és kerülném a csávót, akivel megcsaltad (igen, ez is megcsalás, hogy éreznéd magadat, ha fordítva történne ez?).
2014. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
miért szerinted a pasidnak nincs szüksége a törődésre szerinted?
2014. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!