Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is ilyen? Társaságban nem...

Más is ilyen? Társaságban nem tudok barátkozni, mert csak csendben ülök.

Figyelt kérdés

Szóval ha társaságban vagyok, akkor csendben vagyok, a többiek meg beszélgetnek. Általában nem is akarok megszólalni, de ha mondanék valamit, akkor is belém fojtják a szót. Ilyenkor sokszor nem is érdekel a másik.


Viszont ha kettesben vagyok valakivel, akkor már érdekel. Meg akarom fejteni, tudni akarom a vélemény stb. Meg ilyenkor jobban merek beszélni, nincsenek bennem gátak.


Valami tanács az ismerkedéshez? Hogyan szerezzek barátokat, ha már rájöttem, hogy kettesben jobban megy a barátkozás? Merre induljak el potenciális barátot keresni?


2014. dec. 22. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekelne mert en is ilyen vagyok sajnos.
2014. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :///

Nekem az idő hozza meg a változást.

2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az idő nekem is segít (mostanában látok javulást), de már a mosdik x-en túl vagyok, de még mindig csak itt tartok. :(
2014. dec. 22. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
könyvtár
2014. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Könyvtár?? Ott még beszélgetni sem szabad.
2014. dec. 22. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogynem szabad... halkan. :D kiváló ismerkedési hely egy csendes embernek.
2014. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ilyen vagyok csak én a nagy társasági körben akkor nem szólalok meg ha meg se engedik,hogy beszéljek pl.: beszél, megszólalok, beszél tovább és senkit se érdekel,hogy mit mondok... Én is jobban szeretek szűk társasági körben lenni (3-5 ember) ott olyan felszabadultan érzem magam (i don't know why.)Szerintem ha látsz egy kisebb társaságot vagy egy embert aki egyedül van akkor menj oda hozzá/hozzájuk és csak add önmagad, hidd el így sok barátod lesz.:)
2014. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de rájöttem, hogy nem azzal van a baj, hogy nagy a társaság és zavarban vagyok, hanem egyszerűen mások vagyunk és olyan témákról beszélnek amihez nem nagyon tudok hozzászólni/nem érdekel. Viszont ha ugyanezekkel az emberekkel egyessével beszélek akkor találunk közös témát és jól elvagyunk, csak a többiekkel alapból nem erről beszélnek.
2014. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sem tudom hogyan kell beszélgetni :(((
2014. dec. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, régebben társaságokba vágytam, de miután erre a tulajdonságomra rájöttem + akikkel próbálkoztam társaságok nem jött össze a dolog ezért ráhagytam.
2014. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!