Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni...

Miért nem lehet találni egyedül lévő, csinos, értelmes 22-26 éves nőt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet találni csak ők szarnak rád :D
2013. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.Na jó csak vicceltem.Találni aprópénzt szokás az utcán.
2013. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es már miért szarnának rám? Tanyán lakok kb wazze :D Na jó nem, de kisvárosban. Itt nem látni már korom belieket. :D
2013. szept. 11. 00:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Utaztam már 200kilómétert egy randiért vagyis dugásért.Mari nénit is lekaptam már két házzal arrébb.Télen gyalogoltam 30kilométert egy forró teáért vagyis dugásért mikor nem voltak járhatóak az utak.
2013. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most meg itt pálinkázol a gyik előtt :D
2013. szept. 11. 00:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem iszok.De jó kedvem van :)
2013. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs is kedvem keresni. Mert a mi határtalanul megalomániás igényű társadalmunkban, találnak nálam jobbat is ezek a lányok. Úgyhogy én szurkolok nekik, csak ne b...tassanak. De ez is túl nagy igény... hát én is megalomániás vagyok.
2013. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert nincs?!
2013. szept. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyébként falvakban keress ilyeneket, azt vettem észre, h ott vannak a legjobbak.

Én sokat vonatoztam két város között, s amikor azzal a vonattal mentem, ami minden fánál megáll, minden apró faluban, ott láttam a legszebb csajokat + most is megismertem nemrég egy nagyon szép falusi csaj.

Ezekben a csajokban azt szeretem, h nem várnak el tőled sokat (ezt nem rossz értelemben mondom, h beszűkült agyúak, nem úgy kell érteni, s én se vok sóher, ok?), nem a McDonald's az első (vagy nem is tudom, h írják), hanem kevesebbel talán megelégszenek. Legalábbis ilyennek tűnnek, sajna nem volt még szerencsém egyhez se, de az biztos, h nagyon szépek + akiket én ismerek, azokkal jól elvoltam. Persze biztos van kivétel, az mindig akad.

2013. szept. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert sokkal kevesebb az értelmes nő, mint amennyire igény lenne, így az ilyenek hamar elkelnek.
2013. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!