Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na a következő problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na a következő problémám lenne megismertem egy nem olyan nagyon szép de nagyon értelmes és oda adó lány a problémám vele egyedül a súlya nem kövér csak husis. Eddig minden barátnőm az a tipikus modell volt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Volt 1 macerás modell alkatú lány akivel kavartunk és kiderült pasija van így be is fejeztem a dolgot a lány azonban fél éve pasi nélkül van, hogy bizonyítson érdemes vele össze jönni és macerás a választás egy szép de gázos lány vagy egy kevésbé szép de nagyon oda adó ti mit gondoltok lányok fiúk? Köszönöm egyébként 28 az életkor. És én lassan majd gyereket szeretnék meg családot.
2013. nov. 17. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elöszőr is ezt fogalmazd meg újra, tedd ki a vesszőket és a mondatvégi írásjeleket, mert nem fogom így elolvasni.
2013. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem annyira szép, de odaadó, akkor miért ne jönnél össze vele?
2013. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járjál megint valami libával, ez a lány pedig akkor összejöhet olyasvalakivel, akit megérdemel.
2013. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akar családot és egy cseppet sem házias. . .
2013. nov. 17. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Legyél te házias akkor! Nem 1890-et írunk, hogy a nőnek kell háziasnak lennie! Mind a ketten dolgozni fogtok, nehogymár még a háztartást is ő vezesse -.-'

Ha meghallanám, hogy a pasi akivel összeakarok jönni ilyet mondana, hogy ez egy negatívum, hogy nem vagyok házias...Na jöjjön vele a halál össze.

2013. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jogos a járjak libával de a bajom az, hogy nem házias és nem is akar az lenni ráadásul utálja a gyerekeket . . . ezt leszámítva tökéletes lenne végül is lehet inkább az a kérdés megváltozna e. . .
2013. nov. 17. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd a francba azt a lányt. Nem való neked se értelmes, se odaadó! Az benne a legszomorúbb, hogy 28 évesen is ilyen 15 évesnek megfelelő szinten gondolkodsz. "Modell barátnők..." persze... és ők most hol vannak? Talán már az ezredik másik hapsi ágyában fetrengenek. Velük miért nem jutottál el a családalapításig? Remélem a nem túl szép lány ahhoz is elég értelmes, hogy egy intelligens embert válasszon.
2013. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"az a kérdés megváltozna e. . ."

Álmaidban! Meg minek akarsz valakivel összejönni azért, hogy utána ízlésed szerint formáld? Nincs ennél undorítóbb dolog.... Bezzeg ha egy lány tenné ezt veled, vérig lennél sértve és itt rinyálnál!

2013. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész viszonyulásod a lányokhoz úgy ahogy van undorító! Egy nyápic kis köcsög lehetsz. :)) Az kéne csak neked, hogy valaki jól berakja a lompost!
2013. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem alapjában akarom változtatni az a kérdés . hogy a gyerek gyűlölete meg fog-e változni. . .


Semmi mást nem változtatnék

2013. nov. 17. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!