Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka hogy a családo...

Mi lehet az oka hogy a családomon kívül más emberek nem tudnak engem megkedvelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka, de ez így van. Pedig nem vagyok bunkó vagy elviselhetetlen. Inkább csendes és visszahúzódó vagyok. Az iskolában se voltak sose barátaim. Párkapcsolataim is hamar véget értek.
2015. jan. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozni kell.

Kudarc ne érdekeljen, ha valaki nem lesz a barátod/barátnőd akkor majd a következő.


Amikor elsőnek beszélsz valakivel ne a 'jeget' próbáld megtörni és azon izgulni vajon sikerül-e hogy a barátod legyen hanem tekints rá úgy mintha már most is a barátod lenne.


És mivel az ember a barátja társaságában nem izgul hanem természetesen viselkedik ezért sanszos hogy könnyedén össze is jön a dolog.

2015. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha valakivel tegyülk fel szimpatikus akkor menj oda hozzá és csak úgy szimplán kezdj el vele dumálni pl: oda mész hozzá

- szia szerinted fog esni az eső? Haza felé meg fogok ázni?

-Helló nem tudom szerintem esni fog de csak egy kissebb zivatar.... Amúgy én xy vagyok

- Én pedig yx

És ezzel már el is kezdődött egy beszélgetés.... Érted? Csak lazán menj oda hozzá és dumálgassatok... :)

2015. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csinálni már csináltam így, de nem vált be soha.
2015. jan. 1. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ? És hányszor csináltad ?


Lefogadom hogy egy kezeden meg tudod számolni.


Majd térjünk vissza rá ha 100-nál tartasz és úgy sem jött össze.


Addig meg gyakorolj

2015. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 l9o9l válasza:

Ennek sok oka lehet, pl:

-Büdös vagy.

-Csúnya vagy.

-Visszataszító a hangod.

-Beszélsz magadban.

-Tikkelsz, vagy rángatózol.

-Van valami stigma az arcodon

Amúgy a kishitűség kiül az emberre.

2015. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!