Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magányosan érzem magam,...

Magányosan érzem magam, befogadnának még szerintetek? (Önbizalom hiányos gimis évek. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden: 10. osztályos vagyok távoli városban a családomtól. Szóval mikor ide jöttem középsuliba senkit sem ismertem így elég nehéz volt a barátkozás, többnyire nem is sikerült. Lassan 2 éve vagyok ebben az osztályban és akikkel napi szinten beszélek 3-4 lány 1 fiú.. a 30 fős osztályból. Ez nem is lenne probléma, de a többiektől konkrétan félek, nincs önbizalmam, úgy érzem mindenki utál, ezért nem is merek nyitni más felé mert hogy nehogy beszóljon vagy cikizzen.. Otthoni barátaim vannak, rengeteg, olyan jól eltudok velük hülyülni, kötekedni, akár beszélgetni komolyabb dolgokról is. De új barátságok alapítására képtelen vagyok. Azzal a pár emberrel is akikkel beszélek, ha nyári szünet van 1x max 2x beszélünk facebookon h mi a helyzet és ennyi. Szóval ha vége a giminek 4 év eltelte után szerintem nem marad tartós kapcsolatom senkivel. Este sokszor úgy fekszek le aludni hogy sírok.. nagyon rossz.


DE! Ezt eddig elbírtam viselni.. most már tényleg nagyon szarul érzem magam ettől és változtatni szeretnék, ebben kérném tanácsaitokat, ha veletek is volt ilyen, esetleg ismertek olyanokat akiknek sikerült megoldani valami ilyesfajta problémát.


Attól félek, sőt biztos vagyok benne ha oda sétálok egy olyan osztálytársamhoz akivel csak köszönő viszonyban vagyunk hülyének fog nézni.. sőt az osztály többi tagja is h hát én meg mi a lósz*rt akarok ott... Ne értsétek félre nincsenek bunkó osztálytársaim, de én ezt mind bebeszélem magamnak hogy tuti ez lenne.. Vagy szűkszavúan kommunikálnának velem utalva arra h tipli. Mert hogy igen, nem is tudom miről kéne elkezdjek velük beszélgetni. Elég fura 1.5 év után oda menni egy osztálytárshoz h na és hány tesód van meg hol laksz? stb.. :(


16/L



2015. jan. 6. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzá kell tegyek hogy az egész helyzetet csak nehezíti azt hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba.. mondhatjátok hogy csak fellángolás.. még 9. osztály előtt beiratkozáskor is csorgattam már rá a nyálam, ráadásul tök kedves, de ennek ellenére félek hozzá oda menni, szoktam nézni ha rám néz mosolygok aztán elfordulok. Szóval szerintem már tudja.. legalább is gondolja.


A másik dolog meg az hogy a kinézetem szerintem tök átlagos, arcra főleg, testre van rajtam egy kis felesleg de nem vagyok kövér (igaz a lányok közül még is én vagyok a legnagyobb darab, 22 fiú 8 lány..:D)

De ettől eltekintve tudom jól hogy a csendesebbeket elítélik, a nagyszájúakat meg ha bűn ronda is elfogadják. Szóval szerintem ez a hozzá állás már rögzült mindenkiben.

2015. jan. 6. 17:55
 2/6 anonim válasza:
En is maganyosan erzem magam a suliban,bekerultem egy osztalyba mar az ot eve egyutt vannak,osszeszokott csapat.Beszelgetek par ember,de semmi ertelmes tema.Az sem segit,hogy eleg csendes vagyok,nem vagyok az a nagy dumas,de regen is ilyen osztalyba kerultem es vegul minden klassz lett.Talan itt is idovel:D
2015. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem már nem fogadnának be.

A te korosztályodban egy-két hét alatt kialakulnak osztályon belüli klikkek, amikbe később nem nagyon lehet odacsapódni.

Megpróbálhatod, kívánom, hogy sikerüljön, csak készülj fel a negatív eshetőségekre is.

2015. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-4 lány, 1 fiú ismerős, mi több kell? Nekem volt olyan osztálytársam, akivel a 4 év alatt köszönőviszonyban se voltunk. Nem kell sehová beilleszkednek, ha azt mondod a régi barátaid még megvannak.
2015. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok megelégedve annyira azzal a 3-4 lány, 1 fiúval mert mint mondtam én valójában, szóval eredetileg nem ilyen típus vagyok, általános suliba én is az osztály "magba" tartoztam, szeretett mindenki, hívtak minden buliba stb. Ezért is esik most szarul mikor hallom hogy xy-nak szülinapi buli aztán abból az 5 jó ismerősből is elmegy 3, de egyik se mondaná a házigazdának hogy hívjátok már azt a hülyét is hátha betud illeszkedni.. Csak ott elsunnyognak körülöttem hogy ne essen szarul h én nem mehetek.


Most nem egóból vagy valami, de létezhet hogy a többiek éretlenek hozzám és azért nem találom velük a közös témát? Jó ez hülyén hangzik, de néha megfordul a fejemben (mikor így klikk-en belüli beszélgetést hallok aztán röhög mindenki) hogy te jó ég ezen mi a vicces.


Igen megvannak a régi barátaim, tartom velük a kapcsolatot telefonon meg hétvégén találkozunk is, de azért zavar ez az egész dolog mert most is hogy téli szünet volt anyum mondta hogy nem hogy elhívnék 1-2 barátnőmet hogy megismerje őket. Mert testvéremnek a fél osztályát már ismeri.. De én nem szeretek erről a dologról beszélni. Szóval nem tudja hogy ilyen gondjaim vannak.

2015. jan. 7. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj azokhoz Közelebb kerülni akikkel szoktál beszélgetni, szervezz valami közös programot meg ilyenek. Aztán majd szép lassan az osztály többi része...
2015. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!