Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Budapestiek! Van olyan közület...

Budapestiek! Van olyan közületek, aki egyedül, magányosan, barátok nélkül éli mindennapjait?

Figyelt kérdés

Ki hogy éli ezt meg? Aki komolyan szeretne szert tenni barátra, az írhat privátba is.


F-29


2014. dec. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. semmi bajom vele, jól elvagyok nélkülük is!
2014. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint az első! :)
2014. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem elég nehéz megélnem. Párkapcsolatom van, de barátaim nincsenek. Ez részben amiatt van, hogy sokat költöztem. Szóval, nehéz!


23/L

2014. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én már lassan három éve élek Pesten,de egy barátot sem találtam :(
2014. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de én 46 éves koromra jutottam idáig.
2014. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van párkapcsolatom, de barátaim szinte alig. Én ezt nehezen élem meg, szeretnék barátokat, nekem hiányoznak a nagy összejövetelek, vagy akár az, hogy csak úgy megosszuk egymással a mindennapi apróságokat... Látom néhány kollégámat, minden nap írogatnak a barátaikkal, hogy kivel éppen mi történik, mit érez, évente járnak "csajos" wellnessre, havonta, hetente beülős helyekre...stb. és ez nekem nagyon hiányzik. Az én barátaim elköltöztek, család mellett nem akarnak ilyesmit, stb... De nekem egyrészt még nincs gyerekem, és lenne időm ilyesmire, de ha lesz, akkor is úgy gondolom, hogy nagyon is kelleni fognak a barátok, és akkor is fogok rájuk időt szakítani. Ha lesznek... Munkahelyen nem ismerek meg új embereket, akkor mit csináljak? Menjek el egyedül a városba és majd leszólítanak barátkozás céljából?? Vagy tegyem én ezt? Kötve hiszem, hogy ez így működne... L/30, Bp. külváros
2014. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!