Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hasonló helyzetben valaki...

Hasonló helyzetben valaki volt már?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy jó barátom, elég kölcsönös volt a viszony köztünk, gyakran összejártunk meg minden. Majd később nem találtuk már a közös hangot, összevesztünk, majd egy 1,5 év után még a suliban újra dumáltunk, de ekkor már csak haveri alapon. Végül jól kijöttünk meg minden, de középiskola alatt mindig én kérdezősködtem. Általában lerázott, mindig elég hamar kellett mennie. Sokat változik az ember mondjuk új közegben. Egyszer buszon is intettem akkor semmi reakció csak úgy, hogy odamentem…

Középiskolában is úgy látom, ez a helyzet állt fel, van 2-3 ember, akikkel jókat hülyültem, de nagyon semmi más. Azt hittem a barátaim, de nem kölcsönös mindez. Facebook-on is ha nem lenne a köszöntős opció, nem is írnának. Az bánt, ha rájuk is írok, válaszolnak s ennyi, semmi több…

Most technikusi évben figyeltem mindezt meg. Elszomorodtam, nincsenek így emberek az életemben, akikre számíthatnék vagy tényleg fix baráti kötődés lenne. Nem jártam el régebb bulizni, mert 14-15 évesen hidegen hagyott az ital, utána meg egyre jobban ráéreztem, hogy minek vegyem magam körbe olyan emberekkel, akik ugyanúgy semmibe vesznek.

Egyetem előtt vagyok, elhatároztam, hogy változtatok a dolgokon, eljárok futni meg miegymás helyekre, ahol lehet ismerkedni. Nem volt még párkapcsolatom, szeretnék egy fixet, nem vagyok híve az ilyen 1-2 hónapos viszonynak, sokan dicsőségként tekintik, de szerintem az egzisztencia rombolása.

Szerintetek 20 évesen nehéz igaz barátokra lelni? Valaki volt esetleg hasonló cipőben?



2015. jan. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben én is voltam/vagyok.
2015. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem, szeretnék változtatni ezen, de nehéz. Szeptembertől egyetem, addig jó lenne...
2015. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen megértelek, a mai napig hasonló helyzetben vagyok... Majdnem húsz évesen.

19/L

2016. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!