Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokszor mennék ide-oda, de...

Sokszor mennék ide-oda, de nincs kivel, van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, lány, van egy párkapcsolatom, de pénteken ő mindig a haverjaival van, én pedig mennék ilyenkor valahova, buli, vásárlás, bármi, de nem mindig van kivel.. Vannak ismerőseim, akikkel össze szoktam futni, de főleg pasik, jó lenne egy lány.. De azért lehet pasi is:) Nincs valaki hasonló helyzetben? Hozzáteszem, elég nehezen nyílok meg, ezért is vagyok ilyen helyzetben.. Pedig igényem lenne rá. :-/
2014. febr. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy egyedül ? Ha arra vársz, hogy valaki mindig legyen veled, akkor sok mindenről lemaradsz !
2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam néha, de nem jó egyedül..
2014. febr. 16. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet pasi is? Ezt a barátod is tudja? :D

Merre laksz?

2014. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy főleg pasi ismerőseim vannak..:) Bp.-hez nagyon közel, általában bemegyek pestre ilyenkor.
2014. febr. 16. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szívesen megyek ide -oda .Írj privit . 33/N
2014. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És én is hasonló szituban vagyok,mint te...)
2014. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!