Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítség, bajban vagyok!...

Segítség, bajban vagyok! Hogyan tölthetném fel a szeretet-tankomat?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen kifogyott :(

2015. jan. 6. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt az előadást. :) Tudom, hogy most arra vágynál, hogy valaki közvetlenül Téged szeretgessen, Neked kedveskedjen, jönni fog az is. Sokat segíthet, ha elgondolkozol azokon a dolgokon, amikről az előadó beszél.

https://www.youtube.com/watch?v=c1nxQR_XTCo

2015. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen mozogsz, vannak ahol bunkók az emberek és nem mosolyognak vissza. Felénk sok a mosolygós ember.


Amügy meg küldöm az energit ;)


Nem sznobságból, de a budai oldalt sokkal mosolygósabbak a népek még az utcán is. Egyél egy jót a Moszkván a hentesnél, majd ugorj be a piacra és máris jobb kedved lesz. Kedves mindenki, öröm beugrani. ellenben a fővámmal, ahol büdösbunkók a Fény vagy Fehérvári úthoz képest.

Nekem van pár törzshelyem, (de az az én területem nem árulom el :P)ahová ha másért nem is, de a szimpatikus emberekért jó beülni, ilyen a pesti belvárosban is van bőven. Igaz egyszer voltam még, de ebédelj egyet a Kispiac bisztróban, zseniális.

2015. jan. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült feltöltened? – komolyan kérdezem. Hány éves vagy?
2019. szept. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!