Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lenne számotokra a tökélete...

Mi lenne számotokra a tökéletes gyilkosság?

Figyelt kérdés
Szeretném kihangsúlyozni, hogy ez az egész csak elméletben zajlik és kíváncsiságból, nem akarok senkit sem megölni.

2015. jan. 10. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted?

szerintem az számít annak ahol nem bukik le az elkövető, nem?

2015. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabban gondolom. Írd le azt a módszert amivel tökéletes gyilkosságot szerinted el lehetne követni.
2015. jan. 11. 00:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy egy konkrét embert akarok e megölni, vagy csak úgy valakit random módon.

Ha random módon, akkor egy mondjuk levelekkel kitömött ruhában (hogy testesebbnek lássanak) elmegyek az első erdőbe ami szembe jut, megvárom az első embert és vmely módszerrel megölöm. Aztán lelépek sokat bolyongva az erdőben, hogy messze legyek a helyszíntől. Ha egy kiszemelt embert akarnék megölni, arra tudok egy módszert ami nem kimutatható, egyszerűen odamegyek és álmában elvégzem vele a dolgot. De a módszert nem írnám le. Egaébként sosem tudnék embert ölni még verekedni sem vagy hasonlók, szóval abszolút elméleti a dolog.

2015. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Keresgélj a középkori, ókori kivégzési módok között. Minél fájdalmasabb annál jobb.
2015. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb egy sötét sarkon vagy sikátorban leszúrni/leütni valakit. Annyira szokványos, hogy nem igazán tudják kihez kötni.

Minél bonyolultabb, annál több mindenkit tudnak kizárni. De komolyan, mérget megfelelő tudással készíthetsz csak, viszont leütni valakit baseball ütővel... Akárki tehette. Persze kesztyűt sosem árt használni.

2015. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem tudom, ilyenen még nem gondolkodtam..
2015. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
először is kell még 1 vagy 2 ember... ők elmennek valahova, pl moziba, és a jegyet megtartják, alibinek hogy az adott időpontban ott voltam, és vot is velem 1 tanú, aki velem volt a moziban. miközben ők moziznak én feljutok az áldozat házára, és nemesi egyszerűséggel amint nem rám figyel kést állítok a torkába, kihúzom, letörlöm, majd elmegyek.
2015. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!