Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem kedvelnek úgy...

Miért nem kedvelnek úgy általában az emberek?

Figyelt kérdés
A családomon kívül mások nem szeretnek. Még a párkapcsolataimban sem szerettek engem soha. A fiúk csak úgy elhagytak anélkül hogy indokolták volna mi a bajuk velem. Barátaim sem voltak soha, mindig csak kihasználtak. Csendes és visszahúzódó vagyok. L/22
2015. jan. 11. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert re ilyen áldozat tipus vagy.

Vagy mert nem adod soha magad.

2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván Te sem szereted saját magad, ezt megérzi a környezet.
2015. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Az eddigi sablonos válaszoktól nevetek. Az igazság ennél egyszerűbb
2015. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a csendes visszahúzódó emberekkel nem lehet mit kezdeni.Ez nem azt jelenti,hogy bárki is utálna.Bizonyos szintig nyitottnak,merésznek,és talpraesettnek kell lennie az embernek,hogy beilleszkedjen a többiek közé.

Nekem is volt egy barátnőm nemrég,aki ilyen volt,és tényleg nem tudott kibontakozni a kapcsolatunk e miatt.Félénk,zárkózott volt,néha kritikus,kicsit naív,stb.

Mindig úgy éreztem,hogy valami baja van,valami nem jó neki,próbáltam a kedvébe járni,végül valahogy egyre kínosabb volt az egész,olyan volt,mintha egy fogyatékost kellene kezelnem.A jó szex sem alakult ki,szóval végül abbahagytuk,mert már jobb volt nélküle lenni,mint vele,pedig egyébként aranyos,helyes volt.

Néha írunk egymásnak,és a jóviszony megmaradt.

Próbálj "nyílni" mindenfelé egy kicsit.

2015. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne azon tünödj hogy miértnem kedvelnek, hanem azon hogy hogyan tudnál ezen változtatni.Talán elöbb kellet volna orvosolni a dolgot, de próbálj meg közvetlenebb lenni barátkozz , ismerkedj könnyen, mosolyogj mindig, ha hivnak valahova ne hezitálj hogy most nincs kedved meg ilyenek(nézd meg az Igen ember cimü filmet :D), kezdj el élni.Az egyik barátomnak egy ilyen önbizalom növelö pszichológiai könyv segitet és az edzés(fiú).
2015. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül.
2015. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok.

Valahogy mindig megfagy a levegő körülöttem...

2015. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!