Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy "minden...

Miért van az, hogy "minden fiú aranyosnak tart", kedvelnek és általában én is jól kijövök velük, de mégse akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy a fiúknak csak haveri szinten vagyok vonzó? Oké "udvaroltak" már nekem páran, de azok 30-as férfiak voltak és csak szexet akartak.
2014. ápr. 25. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elég kitartóak szerintem.. mondom ezt fiúként.

Hány éves vagy, szabad tudnunk? :)

2014. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14
2014. ápr. 25. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezért szerintem :)


Figyu, egy fiú a te korodban vagy ha mondjuk olyan 18 éves korig nézzük, akkor nagy eséllyel csak szexelni akar. Ez 98%. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez az igazság.


Aki pedig komolyan barátként tekint rád vagy tárként vagy ilyesmi, ők általában már ennél is idősebbek, ők pedig emiatt nem nagyon erőltetik a szexet általában. A Megoldás szerintem az lehet ha egyelőre neten beszélgetsz, meg ha idősebb, felnőtt emberek társaságát keresed vagy veled egykorú vagy idősebb láyokét. Egyelőre. Aztán később, ahogy felnősz majd egyre több olyan fiú lesz aki szeretni fog, tisztelni és a barátod lesz. Persze a másik oldal mindig ott lesz... csak nem mindegy hogyan és milyen mérétkben.

2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!