Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék a barátja lenni....

Szeretnék a barátja lenni. Egy háztömbben lakunk. ő pedig szimpatikus, olyan zenét hallgat, mint én, egyetemen szaktársam, egyszer beszéltem vele és nagyon rendes volt. Hogy barátkozzak vele? Ja, és nincs szexuális defektusom mielőtt vki azt hinné

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, és hiányzik egy.. ő tuti jó barát lenne

2013. szept. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj még vele. Gondolom nem erőszakra jártok.
2013. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, fogorvosira. De milyen okkal? Önbizalmam nincs, és ha valamiért nem úgy sikerülne... olyan kellemetlen volna. Jó lenne egy közeli barát... Lehetne bulizni, csajozni. Megosztani vele a dolgaim... De most alig ismerem, csak amikor beszéltünk nagyon rendes volt velem
2013. szept. 22. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kkor szakmai konzultáció során térj rá a csajok fogaira :)
2013. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Órákon találkoztunk, köszöntünk egymásnak és kész... csajozni is tudnánk, mert neki sincs meg nekem sem... remélem ő is ott lesz gyakon ahol én...
2013. szept. 29. 12:54
 5/5 anonim válasza:

Majd adja a helyzet, csak lazán.

Kérdezd meg mondjuk, h

"mi a steisz öreg... mi volt előadáson, vagy bármit.


Nyugi a legszebbek az egyetemi évek, annyi lehetőség van olyankor spanokat gyűjteni, haverkodni, mint soha máskor!

2013. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!