Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ismerōseid közül...

Az ismerōseid közül hányan isznak alkoholt, hogy oszlik meg a nem ivók aránya?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik kb minden bulin berúg.

Többiek (baráti réteg) csak alkalmakkor isznak és akkor is ismerik a határt.

Arány: 1:11

2015. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
200 iszik 3 nem...kb...abból kettő azért nem, mert vagy gyógyszert szed, vagy vezet, amúgy inna. most itt nyilván nem kell azt képzelni, h mindenki hulla részeg, mert az nyilván csak néhány emberre igaz, de egyáltalán legalább egy fröccsöt megiszik...
2015. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%a berúg havi minimum egyszer, de inkább 2x.
2015. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A heti két sör mar ivás, így èfrtem.

Akkor jól látom én hogy az emberek 90%-a iszik? Népszokás az hogy a testünket sejtméreggel bombázzuk? Miért????

Én az az elvbōl nem iszom tipus voltam mindig is. De elegem van hogy ez miatt furának tartanak, Így 30 felett gondoltam elkezdek sõrözni, mert egyébkènt szeretem az ízét megkóstoktam már.

2015. jan. 13. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:

50 emberből kb három nem iszik, az egyik én vagyok. Oka: nem ízlik és nincs értelme.

2. ismerősöm fingom sincs miért nem, de ő még ki se próbálta talán.

3. ismerősöm meg most lett alkoholista xd

szóval 50-ből 2

2015. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Havonta megiszom egy sört ha úgy van kedvem vagy egy fröccsöt. Arra nem emlékszem mikor rúgtam be utoljára, már több, mint egy éve szerintem. Annyit sosem iszom. Ettől nem érzem magam többnek vagy jobbnak, ellenben elítélem azokat, akik elítélnek másokat akik többet isznak, buliznak. Az ő életük, az ő dolguk, ettől nem lesznek rosszabb emberek.
2015. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többségben olyan ismerőseim vannak, akik alkalmanként isznak alkoholt.
2015. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 4

Csak ezért ne kezdj el inni. De ha alkalmanként megiszol egy-egy pohár sört, vagy valami jó minőségű bort, esetleg egy pohár pezsgőt, mert ízlik, attól még az égegyadta világon semmi bajod nem lesz.

2015. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, ennélfogva szinte az összes ismerősöm iszik.
2015. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!