Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elrettent a társadalom (? )

Elrettent a társadalom (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy 15 éves lány vagyok szeretek rajzolni ,festeni,filozofálni,írni stb.. Mindig is érettebb voltam a korombelieknél mindig is különb.Nagyon sokat gondolkodom a társadalomról. Nem tudom hogy én vagyok csak így de nem értem a mai fiatalokat.Úgy gondolom nagyon sok dolog elszomorító a mai világban, és tudom ezt most így sz*r kimondani de szégyellem hogy ilyen generációba születtem bele.

Esetleg van itt még aki így gondolja a dolgokat? :/



2015. jan. 18. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. Sokszor én is ezt gondolom a mai társadalomról. Igaz, én jóval idősebb vagyok nálad, és van összehasonlítási alapom, mert én igen elégedett voltam az akkori 15 évesekkel, és a világgal, amiben akkor éltünk. :)
2015. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Erettebb, kulonb? :D
2015. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Megnyugtatlak én tíz évvel vagyok idősebb nálad, a nők ebben a korosztályban pont olyan aljaszínvonalat képviselnek, mint nálatok, a srácoknál meg az a különbség, hogy nálatok a páwa gyökér a menő nálunk meg a kigyúrt bunkó.
2015. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem rettent el engem. Egyébként minden fiatal idősebbnek mondja magát a többinél... :)

Szerintem valaki akkor mondhatja magát érettnek, ha pont el tudja fogadni a valóságot és nem rettenti el az. :D

De hát fiatal vagy még...

2015. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3. mondja helyesen. Nincs különbség. Az emberi önzőség és aljasság határtalan, ahogy a butaság is. És itt nem csak a tizen és huszon éveseket értem.
2015. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de engem valamilyen szinten undorít az egész emberiség, úgy, ahogy van, nem is csak a generációm. Ugyanakkor meg lenyűgöz, hogy miket tudunk alkotni, ha épp nem rombolunk.

16L

2015. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is így gondoltam. Aztán megfogadtam Darwin tanácsát, miszerint nem a legerősebb, és nem is a legokosabb él túl, hanem az, amelyik a legjobban tud alkalmazkodni. Azóta boldogabb ember vagyok! :D
2015. jan. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 12-13 éves kislányok nagy része már piál, dohányzik,drogozik, bulizik, pasizik, csücsörít a képein és kitolja a seggét stb ... Szerintem olyan szégyen :( Hát elsüllyednék az ilyenek helyében:(
2015. jan. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!