Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen lépéseket tegyek az új...

Milyen lépéseket tegyek az új élet felé?

Figyelt kérdés

Hamarosan elköltözünk és kiszakadok az unalmas, magányos életemből.

Barátságos, nyitott személyiséggel rendelkezem viszont ha túl sok ideig vagyok ugyanabba a közegbe akkor megunom a körülöttem lévőket.

Sokáig nagyon introvertál típus voltam, de ennek ellenére sikerült találnom pár barátot még ha velük nem is olyan szorors a kapcsolatom.

Imádok új dolgokat kipróbálni, új embereket megismerni.. Eddig erre nem volt lehetőségem. Viszont ha elköltözünk egy bizonyos ok miatt magántanuló leszek amit nem is bánok. Mert nem vagyok kibékülve az oktatási rendszerrel és eddigi megfigyeléseim alapján ha saját magam dolgozom ki az anyagot akkor sokkal jobban megmarad mintha mindent a számba rágna nekem pedig csak le kell nyelnem.

Facebookos életem egyenlő a nullával, soha semmit nem osztok meg és alig járok fel. De ezen is változtatni szeretnék ugyanis manapság ez is része a társasági életnek.

Tehát szeretnék egy bakancslistát írni arról hogy a költözés után miként változtassak magamon és az életemen.

Ti hogyan vágnátok neki? :)



2015. jan. 18. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a facebookos dolgot hagyd ki, teljesen felesleges.
2015. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
GYégyé te vagy az?
2015. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!