Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan lányról, akinek van barátja, és a fiúk társaságát keresi?

Figyelt kérdés
A barátnőm fiúk társaságában töltötte az életét,iszogattak,szívtak,és egy kellemetlen beszélgetés volt erről,mikor szóba jött hogy ez egy rossz tulajdonság hogy barátja mellett fiúkkal lóg.Próbálom fel világosítani,azt hiszi hogy ez nem rossz cselekedet,próbáltam értésére adni.Leírtam neki mindent,azt nem tudja elmondani mért hülyeség,mert ő csak ezt tudja hajtogatni.Ezen megsértődött.Állítólag szeret,de ez a tulajdonság szerintem nem olyan,amit ne lehetne mellőzni,amíg párban van,de ez neki lét fontosságú,nem ítélem el,de majd kimondjátok helyettem amit kell,és ezt az oldalt be fogom neki linkelni,hátha akkor elhiszi hogy amiket mondtam nem csak az én hülyeségeim :)

2015. jan. 11. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sosem voltak barátnöim, csak fiú barátaim. (Igaz, mi nem ittunk meg kábítószereztünk).

Ez akkor sem változozz, amikor egy barátom lett, akivel együtt voltunk, illetve késöbb a férjem mellett sem.


Ök továbbra is csak barátok, a páromnak sincs semmi kifogása ellene, de ha lenne, akkor sem érdekelne.

2015. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ne vergödj ezzel a nővel, rúgd ki, majd vesződik vele más akinek igy jó. Nő annyi van mint a nyúlsz@r.
2015. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
r3d4me: elgurult a gyógyszered?!?!?!?!
2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tök mindegy hogy fiú vagy lány barátai vannak. Ha akar így is úgy is megcsal.
2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Elhiszem, hogy zavar téged, de az első válaszolóval értek egyet. Én is sokszor jobban megértem magam a férfi barátaimmal, többek között, mert még a processzorokról / viharvert autókról szőtt vitáikat is jobban viselem, mint a szivárványszín műkörmös rózsaszín ködöt:S

Sosem ejtenék egy régi barátot a páromért (sok barátnőm megtette, és nem, nem kellett volna). Különben is elvárom, hogy a párom bízzon bennem (a másik persze, hogy a barát tényleg "csak" barát, és a páromnak többnyire természetesen elsőbbsége van - kivéve valami extrém "vészhelyzetet"), mert ha nincs bizalom, akkor mit is akarunk egymástól???

2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Most attól, hogy pasija van, ne is haverkodjon más srácokkal? Te aztán el vagy tájolva keményen.
2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tényleg zavaró tud lenni a dolog,ha nincs meg a kellő bizalom.

Az én páromnak lánybarátai vannak,elbeszélgettünk erről és ennyi.

Kellő érettséggel,bizalommal ez nem akkora probléma.

Le kell ülni megbeszélni.

Megjegyzem nekem is inkább fiúbarátaim vannak.

2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy csak ne az én barátnőm legyen... Én biztos agyf#szt kapnék.
2015. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt már azelőtt is tudtad, hogy összejöttél vele. Több mint való, volt valamennyi rálátásod a baráti körére. gondolkoztál volna akkor!
2015. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csupán azért gondolkodok így,mivel a mai lányok többsége egyik fiúról a másikra jár,ezért jólenne nem kísérteni az ördögöt azzal hogy még elé is rakom tessék fiú,haverkodjál vele nyugodtan,írj rám ha eszedbe jutok a nagy ,,barátkozásban" persze van akinek ez megy,de viszont ez egy jó indok arra,hogy egy ribesznak kapóra jöjjön,és ezeket a dolgokat ki tudja használni.
2015. jan. 11. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!