Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen legyen az első randi?

Milyen legyen az első randi?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn való ismerkedés eredménye lehet egy randi. Ti mennyi idő után szoktátok összehozni egy randit? Mit csináltok akkor, mennyi ideig tart nálatok?

Nyilván találkozáskor dől el lesz-e folytatása.


Én is ismerkedtem egy lánnyal, majd közölte hogy randizik egy másik "jelölttel". Kérdeztem hogy azért még utána beszélgethetünk-e, és kb másfél órával késöbb a randija után Igent mondott. Furcsáltam hogy csak ennyi ideig tartott a randija a lánynak, és utána hazaérve egyből feljött a társkeresőre. Vagy lehet nem is volt randi, vagy a kávézás, ahogy mondta csak ennyi ideig tartott? Pedig állítólag jól sikerült randi volt. A srác pedig a szomszéd városból jött. De közben kiderült a lány elég félénk és már 30 év fölötti, szüleivel él, és nem vihet fel pasikat magához. Nehéz eldöntni mi igaz ebből.


2015. jan. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodt, jó hangulatú, legyen lehetőség beszélgetésre. Minél előbb kell összehozni a találkát, mert hamar elveszik a másik komolysága. Nincsenek szabályok a hosszúságra sem, ha jól érzitek magatokat együtt, akkor felesleges 1 óra után hazamenni.
2015. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Társkeresőn ismerkedtem, 1-1,5 hét után lett felvetve, hogy találkozzunk.

Úgy voltam vele, hogyha nem jó, akkor megmondom neki, hogy a hörcsögöm félrenyelt egy kukoricaszemet és haza kell mennem, hogy egy életmentő Heimlich-fogással megmentsem, de (szerencsére) nem volt rá szükség, 10 órás első randi lett belőle, annyira jól elvoltunk :D

N

2015. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!