Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha eljutnak oda, akkor majd...

Ha eljutnak oda, akkor majd meglepődnek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig sírnak, hogy jaj hétfő. Meg annyira, istenítve várják a nyarat, csak hogy a sulis évek után, mikor dolgozni kell menni, akkor nyáron is kell ugyan úgy és szombat vasárnap is ugyanolyan munka nap lesz. Vajon túl fogják élni? Vagy hogy fognak reagálni, hogy nem mehetnek el csontrészegre inni magukat péntek szombaton, mert az is munka nap? Szerintem ki fogunk halni, vagy nem lesznek dolgozó emberek.

2015. jan. 20. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Vagy nem mennek bulizni, vagy ritkábban, vagy más kikapcsolódást keresnek helyette, miért halnának ebbe bele?
2015. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert te gyerekként nem panaszkodtál emiatt soha nem?
2015. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én nem. Mert tudom, hogy minden héten van hétfő, nem okoz meglepetést soha. Tanulóként a hétfő kedd szerda csütörtök péntek, mind ugyanolyan nap. Semmivel nem rosszabb a hétfő. Ha vasárnap az ember időben lefekszik akkor a hétfő reggelt nem nagyon kimerülten kezdik. A másik meg az, hogy már 15 éves kortól, rosszabb esetben még fiatalabban elkezdenek kávézgatni, amit nem értek. Attól nem lesznek felnőttek. És rászoknak, majd 18-19 évesen anélkül életképtelenek. Pl. azért halnának bele, mert a mai világnak a pia, buli, lézengés az élete.
2015. jan. 20. 22:57
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

jaj ezek a dolgok annyira viccesek. Mivel nem nagyon lesz más választása ezért kénytelen lesz rákényszerülni a dologra...

Az emberek tudod változnak, és van amikor kényszerből...

Iskolába sem szeret járni szinte senki, még is járnak egy ideig, nem hagyják ott az általánost 1-2 év után, ahogy dolgozni is fognak bármennyire is szar lesz.

2015. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Te is nagyon ráérhetsz ha hétköznap este 11-kor ilyen hülye kérdésekre van energiád. Volt neked gyerekkorod?
2015. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen volt. Ma már senkinek nincs.
2015. jan. 20. 23:32
 7/39 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: ne vegyél már ilyen véresen komolyan mindent. :D Örülünk neki, hogy neked ennyire komor gondolkodásod van, de nem lehet, hogy te gondolod rosszul? Igenis ki kell élvezni a fiatalabb éveinket, és bezony el kell ismerni hogy a hétvége nagyon jó dolog, és utána néha piszok nehéz hétfőn iskolába/munkába menni, főleg, ha a hétvégén igazán jól érezted magad.


Most mondok valamit amin bizonyára elcsodálkozol majd: én is imádtam a nyári szünetet. Mindenféle szünetet imádtam, még a félnaposokat is. Volt, hogy egy mesés hétvége után szinte sírva mentem iskolába hétfőn. Nagyon nem szerettem bejárni. Most hogy dolgozom, még mindig nem szeretem a hétfőt, és ugyanolyan örömmel várok minden szünetet, mint annak idején, legyen az munkaszüneti nap vagy szabadság. Ettől független, ahogy az emberek többsége, nem vagyok ostoba, és bizony felfogom, hogy már nem iskolába járok és itt nincs semmilyen hosszabb szünet. Feldolgoztam. És igen: túléltem. Büszkén mondhatom hogy túléltem, hogy nincs szünet! Sőt, még dolgozni is bejárok rendesen. xD


25/l

2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Kérdező! Neked hatalmas sztereotípiáid vannak. Az előző generáció is mindig várta a nyári szünetet, teljesen természetes hogy a mostani és a következő is várni fogja. Az előző is megvan most is a munkával és a következőek is meglesznek. És az a vicc hogy attól hogy a média által kisarkítva azt látod hogy minden 14 éves már rég részegen kuratja magát attól ez még egyáltalán nem igaz. Régen is volt egy zűlött réteg, és most is csak egy réteg van. Csak most a TV meg az internet rákapott hogy emiatt lehet az újakra panaszkodni.

Fogadok veled bármiben hogy nem fog emiatt kihalni az emberiség és hogy maradnak dolgozó emberek.

2015. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már fiatal, de én is várom a szombatot, vasárnapot. Mikor fiatal voltam, akkor is vártam az iskolai szünetekkel együtt. Mind vártuk, de még mennyire! Szerintem még a tanárok is. :D

Egyébként én nem hiszem, hogy valaha is az egész héten minden nap munkanap lesz, ha mégis, akkor az nyilván senkinek nem fog jólesni.

2015. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem az egész hét munka nap, hanem nem csak olyan állások vannak, ahova úgy kell járni mint a sulib. Én pl ma szabad vagyok, de szombat vasárnap délutános. Csak el vagytok kényelmesedve.
2015. jan. 21. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!