Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ha a külsőm nincs összhangban a belsőmmel? A csajok elsőre rosszfiúnak néznek, aztán meglepődnek és marad a barátság. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

24 vagyok. Külsőre 184cm magas, 18 éves koromig focista voltam, aztán áttértem a bodybuildingre. Rövid a hajam, több tetoválásom van. Idegenekkel szembeni viselkedésem és kiállásom miatt minden nő azt hiszi rólam hogy én mindenkit meg.... aki él és mozog, rosszfiú vagyok, stb. Közben meg a külsőm szöges ellentéte vagyok. Zárkózott, nincs sok barátom (sokan érdekből haverkodnak de ez csak felszín) jólnevelt, udvarias. Szeretem a barátnőimet (2 volt eddig) a tenyeremen hordani, becézgetni, jól bánni velük. Akikkel ismerkedem, azt mondják hogy furcsa vagyok emiatt, utána már csak barátkozni akarnak. Amint kedves vagyok velük és udvarias. Amíg bunkónak tűnök és s*g*fejnek addig érdeklődnek irántam. Onnantól nem.


Azért viselkedem így mert a zárkózottságom miatt ezzel rejtem el magamat, ezzel védekezem hogy ne adjam ki magam. Mert sokat csalódtam.

Legutóbb is beleszerettem egy csajba (sokáig lepleztem előtte) de 7 hónap után már mondtam neki mindig hogy szeretem, ölelgettem, kicsimnek becéztem. Azt mondta a szakításkor hogy olyan vagyok mint egy óvodás, egy férfi maradjon "távol" a nőtől mert nem az anyja vagy a nővére. Szerinte tartózkodóbban, idegenebben kellett volna viselkednem. Nem pedig ilyen belsőségesen. Ennek a kapcsolatnak már 1.5 éve, azóta nem volt kb. semmi.


Hogyan kéne ismerkednem, közelednem? Tényleg nem érdekli a nőket egy rendes srác?

Mindenki azt mondja rám hogy "olyan fura, valami nem stimmel vele" már ránézésre is. Le kéne kezelnem a nőket, leoltani őket mindig, húzni az agyukat és semmilyen érzést nem kéne kimutatnom? Gáz az ha egy férfi túlzottan kimutatja az érzéseit ha szeret egy nőt?



2014. júl. 21. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod a megfelelő nőt, aki így is elfogad.

Ha szeretnél beszélgetni, írhatsz :)

18L

2014. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Le kéne kezelnem a nőket, leoltani őket mindig, húzni az agyukat és semmilyen érzést nem kéne kimutatnom?"


Nem, inkább egy normális, lelkileg hozzád hasonló nőt kellene keresned. :) Tudom, hogy nem könnyű, de szerintem csak ez jelenthet valódi megoldást.

2014. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy ilyen vagy. A sok csaj felszínes.
2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség. Inkább örülnek a lányok annak, ha kiderül a fiúról, hogy rendes.

Talán rossz helyen próbálkozol. Bár szerintem még az üresfejű buli ribik is arra vágynak, hogy szeretgessék őket. Szóval nem tudom, te kikkel találkoztál :)

2014. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak normális nők is hidd el... Engem érdekelne egy jólkinéző rendes srác. sajnos a jópasik mind mind balfa-szok...


De ettől eltekintve lehet, hogy csak szimplán furán viselkedsz, gátlásos vagy stb...és nem az a baj, hogy nem passzol a külső a bensőddel.

2014. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem a hozzád illő, neked való nőkből szemezgetsz, magasra teheted a mércét.. Ezt mondanám Neked első blikkre, de én valami olyat érzek ki az egészből, hogy mivel elment az önbizalmad, elhitették a korábbi csalódásaid veled, hogy ilyen meg olyan vagy, ezért olyan nőket vonzol be magadnak akikkel szintén valami nem stimmel érzelmileg, tudom nem általánosítasz, Te egy típusú nőt vonzol magadhoz, mint egy mókus kerék, a problémás nőket...

Érzelmileg össze kell szedned magad, más dolgokra koncentrálni, hobby, sport bármi amitől vissza jön az önbizalmad, és később, nem holnap! később sikerül bevonzani a neked valót...

2014. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

A csajokat pontosan ez zavarja, hogy a kulsod nincs osszhangban a belsoddel. Kifele mutatod magad valamilyennek, de valojaban nem olyan vagy. Azaz becsapod az embereket.


Persze hogy ez a vege.

2014. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nikiofficial97 ***** válasza:

Ki tanácsolta neked ezt a sok marhaságot?Szerintem egyáltalán nem gáz,ha valaki kimutatja az érzéseit,és ennyire szeret valakit.Én örülnék neki,és szerintem nem én vagyok az egyetlen.

Maradj olyan,amilyen vagy,és ne hallgass senki másra.Majd egyszer jön valaki,aki magad miatt fog szeretni.

18/l

2014. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem ne valtozz meg szereintem fantasztikus lehetsz es vannak lanyok akik ezt ertekelni is fogjak :)
2014. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban, engem se néz senki annak amilyen vagyok...a pasik jórésze megvan róla győződve elsőre, hogy egy kedves átlagos kis nőies nő vagyok, aha aztán ahogy kibontakoznak őrültségem (és hobbijaim) határai egyből menekülőre fogják a dolgot...

Megváltozni szerintem ne akarj, olyan legyél amilyennek jól érzed magad. Valószínűleg nálad is az értékrend vagy értékítélet a problémás, ami szerinted bunkó azt lehet ők domináns nem paraszt viselkedésnek fogják fel, az udvariast meg talán túl érzékenynek, de csak találgatok. Korábban én is azt hittem, ha egy nő törekvő önálló és nem szorul egy pasi segítségére valamiben az milyen jó dolog, hát a tapasztalatok azt mutatják tévedtem...

2014. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!