Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátom ma szerette volna...

Barátom ma szerette volna hogy menjek én is oda a barátaihoz. Hazudnom kellett amiatt hogy nem megyek, de félek, lehet nem érti meg az okát és nem lehet vele ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés

Legelső találkozásunkkor volt az, hogy összefutott egy haverjával és annak barátnőjével, és bután éreztem magam mert olyan furcsán viselkedett abban a pillanatban, nekem az nem tetszett (persze, én is barátaimmal közvetlenebb vagyok, logikus, de ha valakit viszek magammal nem b**ok rá magasról). Ma kérdezte hogy lenne-e kedvem menni oda (nem csipem a haverjait, sosem birtam a nagymenőket őszintén, de ez már egy másik sztori hogy miért, az egyiket közülük sajnos ismerem is, maradjunk annyiban hogy nem csiptük egymást). És hazudnom kellett neki, hogy tanulok hogy stb, mert nem akarok menni.

Viszont félek hogyha elmondom hogy miért is, lehet hogy szakit, lehet hogy butának fog tartani vagy épp egy beteg embernek...



2015. jan. 26. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezért szakít, mert te nem csíped a haverjait, akkor ennek a kapcsolatnak előbb-utóbb más miatt is vége lenne. Ha nem ért meg téged, meg sem érdemli, hogy foglalkozz vele.
2015. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!