Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan ember aki aki a problémáit nem tudja kivel megbeszélni és szüksége lenne valakire?

Figyelt kérdés

Na mivel én ebben a helyzetben vagyok, gondoltam kiírom, hátha akad olyan ember, és ha szeretné én segítek neki (úgy is pszichológus szeretnék lenni).

Igen, ezt lehet sok ember hülyeségnek gondolja, de szerintem (magamból kiindulva) végső esetben jó ha egy ismeretlennek leírom mi bánt így név és arc nélkül. Egyrészt mert kiadjuk magunkból és talán még jó tanácsokat is kaphatunk, másrészt nem is tud vele hátba támadni elvégre nem is ismer.


2014. szept. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék veled, neked is van ilyen, amit kibeszélnél?
2014. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha ismerem már valamennyire az illetőt, hiszen akkor tudom, hogy bízhatok-e benne, vagy sem.

Így megy ez a pszichológusnál is, először nem a legmélyebb gondolatait osztja meg az ember, hanem felszínes, jelentéktelen dolgokat.

2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Firedoom ***** válasza:
Nekem jelenleg nincsrnrk kulonosebb problemaim, de teged meghalgatlak ha szeretned. Es remelhetoleg segiteni is tudok valamiben.
2014. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan eget rengető gondom nincs, de mindig is el akartam menni egy pszichológushoz. Mondjuk volna egy kérdésem amin talán tudnál segíteni :)
2014. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz.
2014. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Naaaaaaaaaaah válasza:
Fordított pszichológia...érdekes...
2014. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tulajdonképpen én mint aki szintén pszichológiát akar tanulni szívesen megvitatnék veled ezt, azt :)
2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van
2014. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!