Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kivel megbeszélni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Az érzéseim alatt a szerelmet értem. Nem tudok / nem merek senkinek beszélni róla. Még a legjobb barátnőmnek sem. Néha beszélek erről vele de nem akarom a hülyeségeimmel zaklatni mert szinte egész nap be nem állna a szám ha elkezdeném. Persze én is meghallgatom őt de ő úgymond "normális" kapcsolatban van. Vagyis nem éppen normális csak a felállás.

Volt egy lány erről az oldalról akinek mindent elmondtam, segítséget kértem tőle és én is meghallgattam. 1 hónapja nem beszéltünk és hiányzik. De beparáztam és megszakítottam vele a kapcsolatot. (Ha valakit érdekel írjon és leírom miért.)

Hiányzik, hogy nem tudom senkivel megbeszélni a dolgokat vagy tanácsot kérni. :/ Szerintetek mit csináljak?



2014. szept. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj naplót.


De most komolyan. Írj naplót. Sokat tanulhatsz a saját gondolataidból amikor napok, hetek, hónapok, évek után visszaolvasod.

2014. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kipróbálom.

2014. szept. 18. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem leírhatod amit le szeretnél írni vagy ki szeretnél mondani. :)
2014. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A naplóírás tényleg jó dolog. Tapasztalatból írom Neked ezt. Soha nem voltam a naplóíró típus, viszont volt az életemben egy mélypont, amikor már úgy éreztem hogy hiába is mondom ki, akkor sem könnyebb. Ekkor tanácsolta barátnőm azt, hogy írjak naplót, mert utána jobb lesz, sőt ha gondolkodás nélkül írok, lehet papírra kerül olyan dolog is, amit lehet kimondani soha nem mondtam volna ki, mert még saját magam sem voltam tisztában vele. Miután visszaolvastam, tényleg így volt, igaza volt, és segített. Ahogy rendeződtek a dolgaim, abbahagytam a naplóírást, megsemmisítettem, de ha az nincs, lehet soha nem értek meg olyan dolgokat, amiket általa sikerült. :) Hajrá, jót fog szerintem tenni, egy tükör lesz magad felé. :) 24N
2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!