Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az emberek ebben az országban a melegséget? Pedig szerintem a homofóbiát egy kalap alá lehetne venni a rasszizmussal.

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 21:26
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
41%
Sztem a melegség undorító.
2015. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Mert sok embernek kell a gyűlölködés, ezt a fajta embert váltották és termelték ki az évtizedek.


+ ne általánosíts, mert bőven vannak, akik elfogadják vagy nem számít nekik ez.

2015. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 vatafak válasza:
13%
pedig jobban tennék, heteroként egyre kevesebb a munkalehetőség...
2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Már féltem, hogy ma senki sem teszi fel ezt a kérdést, és nem másolhatom be ugyanezt a választ ötvenedjére is...


azért frusztrál sok embert a melegek létezése, mert:


-látens homoszexuálisok

-látens homoszexuálisok neveltjei, akik esetenként még a csajoknál is sikertelenek, és mindent megtesznek azért, nehogy homokosnak higgyék őket a hasonszőrű látens homokosok.


A látencia, ami az öngyűlöletből fakad a több évszázados keresztény rémuralom, illetve egyéb monoteista vallások dogmatikus társadalomhomogenizáló tanainak eredménye. Az "erkölcs" szó is egy viselkedésmintázatot takar, amit a monoteista egyházak kötelezővé tettek az alávetett embercsoportok számára a könnyebb sarcolhatóság, kontrollálhatóság érdekében. Valamint a "természetes" szó valódi jelentését is eltorzítva használják, "a vallási tanoknak megfelelő" értelmet aggatva rá. Miközben a természet a teljes univerzumot jelenti, és minden abban előforduló dolgot, így a homoszexualitást is.

Sajnálatos módon sokan még mindig a klerikális arisztokrácia elnyomatásában élnek annak ellenére, hogy napjainkban már nem lenne kötelező. :) Az elmúlt évszázadok visszavonhatatlanul megtörténtek velünk, beleivódtak a társadalom tudatába és a sebek máig nem gyógyultak be, sok idő kell, míg a mérgezés távozik a szervezetből.

További frusztrációs tényező az ilyen gyengeelméjű emberek számára az, hogy a gyűlöletük, illetve dogmáknak megfelelő önszabályozásuk nem kerül jutalmazásra, illetve gyűlöletük tárgyai nem nyerik el "méltó" büntetésüket, mint ahogy azt az emberiség megszokhatta a sötét évszázadokban. Ebből táplálkozik az a sötét agressziójuk, ami szerencsére ostobasággal is vegyül, hiszen a gondolkodásra képes, felvilágosult elméjű, valamit önmaguk szexualitásában biztos egyének közül nem kerülhetnek ki gyűlölködő elemek és homofóbok, mert hiányzik az ahhoz kellő frusztráció.

2015. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az rendben, hogy undorítónak gondolod, de ez nem mentség arra ha vkit emiatt megkülönböztetnek.
2015. jan. 28. 21:35
 6/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem a melegeket utalom mint embereket hanem a melegséget mint "cselekedet" mint betegséget


egy biztos ez nem elfogadhato dolog es pont.

2015. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
És a down szindróma pl elfogadható?
2015. jan. 28. 21:50
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Es a homoszexualitas elfogadhato?!
2015. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

(nem betegség)


Továbbá meg ez az egész kérdés úgy ahogy van felesleges. Kin nem sszzharja le, hogy "elfogadja"-e kispista vagy nem fogadja el? Mit jelent egyáltalán az hogy elfogadja? Miért lényeges ez? Kit kellene érdekeljen ez?


Én akkor fogadhatok el valamit, ha felajánlják, vagy egyáltalán valahogy illetékes vagyok.. Kispista nem illetékes abban, hogy ki mit szeret. Kutyának nem számít a véleménye. Csak neked, kérdező. Miért?

2015. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tedd fel a kérdést másképp. Miért kell a nemi hovatartozásodat világgá kürtölni, sőt idétlen gyomorforgató módon felvonulást rendezni??


Senkinek semmi köze, és senkit nem érdekel, hogy ki kinek az ágyába fekszik. De ne keljen már elfogadnom, és támogatnom, mert vannak egyesek akik kényszeresen tudatni akarják, hogy ki jár a seggükben..


Azokkal a melegekkel semmi baj, akik nem is hangoztatják.


Vagy nézd meg a gyakorit. Hányszor olvastad azt a kérdést, hogy

A. Meleg vagyok, miért nem fogadják el?


B. Hetero vagyok, miért nem fogadják el???


Érdekes a heterok nem vonulnak fel, nem hangoztatják, hogy el kéne fogadni. (Nyilván mert a természet férfi-nő párost alkotott)

2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!