Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az emberek ebben az országban a melegséget? Pedig szerintem a homofóbiát egy kalap alá lehetne venni a rasszizmussal.

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 21:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%
Felolem nyugodtan csinalj a futyiddel amit szeretnel oda dugod ahova akarod... az evolucio azt mondja dugd egy noi nemiszervbe de te csak nyugodtan mondj ellent igazi lazado vagy kerdezo csak igy tovabb :DD
2015. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Mert itt még sok értelmes ember él...de sajnos jön az agymosott melegfront
2015. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nem fogadod el, hogy vannak akik melegek... NA ÉS??


Akkor is lesznek.


Most akkor mi értelme van ezt a kérdést feszegetni? :D

2015. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a bajom a melegséggel, hogy idén sincs rendes hó.
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
A 4-es válaszoló nagyon szépen leírt egy megközelítést. (Ment a zöld pacsi) Kérdező veled meg egyetértek, hogy a homofóbia és a rasszizmus eléggé szorosan kapcsolódik egymáshoz, inkább úgy mondanám, hogy testvérek. Mert azért vannak különbségek is. Hogy ebben az országban miért nem fogadják el annyira a melegeket? Ha egy helyen az emberek valamilyen okból kifolyólag elégedetlenek, pesszimisták, a munkamoráljuk alacsonyabb és mindenhol összeesküvés elméleteket látnak, akkor kell egy bűnbak és nincsenek is jobb kiszemeltek a zsidók után most a melegeket kifogni. Hogy is mondjam trendi lett Chonchita Wurst (bocsánat, ha rosszul írom) győzelme után, a gender feljövetele és a feminizmus erősödése során az ilyesmikkel viccelődni és szembeszegülni. E mellett meg ott van a vallás is, ami egy jó kora hülyeséget rá nyomott az emberekre ezzel a pfuj melegek és Isten nem így akarta... Persze ezzel most nem a vallásokat akarom leszólni, de nagyon nagy negatív szerepvállalásuk van a homofób nézetek kialakításában. Azt hozzá kell tennem, hogy a mostani pápa kijelentette, hogy támogatja a melegeket. Továbbiakban az emberek eléggé tudatlanok ebben a meleg témában és ezért félnek az ismeretlentől. A tanároknak is nagy szerepe van, mivel eléggé nagy befolyásuk van a tőlük kikerülő diákok álláspontjának az alakításában. Sokan úgy gondolják, ha melegek vagy meleg ismerőseik vannak akkor a barátaik kinézik őket, a munkahelyen negatív megkülönböztetés éri őket. Tehát az emberek szeretnek beolvadni a maguk kis szürke világukba és tudomást se venni, hogy van más a heteróságon kívül.
2015. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a legtöbb ember k***ára leszarná, ha néhány meleg nem akarná tudatni mindenkivel, hogy ő meleg.


Én is például nagyon leszarom, és nem is foglalkozom az egésszel, nem is gondolok rá soha sem, de nézd meg most gondolok rá, mert te eszembe juttattad és egyáltalán nem tartom ezt elfogadhatónak, de akkor is leszarom, mert kisebb gondom is nagyobb ennél.


Meg miért is kéne elfogadni, és hogyan? Nem érdekel, ha valaki a közelembe meleg, de ha meglátnám ahogy kézen fogva menne egy másik meleggel a hideg is kirázna és nem érezném túl jól magam... hát kell ez? hát f#sznak sem kell.

2015. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
24%

És erről nem tehetek... Egyszerűen nem az a normális dolog, hogy valaki meleg, és SOK (nem az összes) ember ezt nagyon undorítónak találja, azért mert ez van belekódolva...

És akkor én érezzem magam szarul, mert normális vagyok, illetve olyan vagyok mint a hatalmas többség? Hát bocsánat.

2015. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
53%
13. válaszoló vagyok. Az utolsó kettő élő példája arra, hogy az emberek szeretnek beolvadni a szürke kis világukba. Kérdező az ilyen emberekre utaltam a végén. :P
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
15.*
2015. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%
Engem őszintén addig nem érdekel, amíg nem előttem csinálják, mivel én az ellenkezőjét tenném undorító dolognak találom. Ha egy kínai előttem kutyát eszik M.o-on akkor szóvá teszem, jól el is verem, de ha Kínában vagyunk akkor nem igazán tehetném. Ő tenné szóvá, hogy én marhát eszem. Ennyire egyszerű. :D
2015. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!