Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs senkim, egyedül vagyok,...

Nincs senkim, egyedül vagyok, mit tegyek? Többi lent 19/L

Figyelt kérdés
Nincs családom, koliban élek, vannak testvéreim és nevelőanyukám, de nem sokszor találkozunk. Nincsenek igaz barátaim, az érdekbarátságot pedig nem bírom, a családi pótlékot nyártól megvonják, mert betöltöm a 20-at, így is alig élek meg a pénzemből állandóan amiatt aggodalmaskodom, diákmunka meg alig van. Szinte mindig csak a koli szobában ülök egyedül, imádkozom, bibliát olvasok, filmetnézek, mindig próbálok pozitívan hozzáállni mindenhez, de néha már az ember azt sem bírja a végtelenségig... kezdek összeomlani. :( Mit tegyek?
2015. febr. 6. 17:25
 1/6 Presy ***** válasza:
ha valami érdekel sport hobby akkor keress közöségget. de előszőr is munkát.
2015. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is keress fel minden diákmunka szövetséget regisztrálj, bár gondolom ezt már megtetted. Másodszor pedig próbálj barátkozni. Kollégista ismerőseim mind azt mondják, hogy ott jó a közösség meg minden. Próbálj kapcsolatokat kialakítani. Keress olyan embereket, akikkel el tudsz menni szórakozni. Vagy sportolj, vagy keress valami társas hobbit. A te életedből (bár ezt nem tudhatom biztosan) hiányzik a szeretet. Talán egy szerelem sokat lendítene rajtad..:)
2015. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt sokan mondták már nekem hogy hiányzik a szerelem az életemből, és egyébként is szeretetmániás vagyok..
2015. febr. 6. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Van kedved barátkozni?
2015. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Abban is lehet valami,de szerintem is ezen kívül még valamilyen sport,edzés,tanfolyam kéne,hogy tudj új embereket megismerni.
2015. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van skypeod? :D
2015. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!