Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ki mennétek nyáron tanulni...

Ti ki mennétek nyáron tanulni egy idegen országba egyedül?

Figyelt kérdés
Szakmai előrelépés lehetne, ha elmehetnék nyáron kéthét- egy hónapra külföldre. 17 éves vagyok, angolt középfokon beszélem, jelenleg senkit nem tudok aki eljönne velem, de csak most kezdtem el nézelődni. Európai országra gondoltam (Spanyolország, Bulgária, Anglia, Hollandia, Németország). Iskola szervezné, természetesen nem rabolnának el, ilyen "tábor" szerűség lenne. De azért kicsit mégis csak ijesztő belegondolni,hogy egy hétig idegen emberekre vagyok utalva. Te belekezdenétek?

2015. jan. 27. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

egy hétig?húúúúúha


menj!

2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó angolost vinnék magammal, ha bármi gond adódna, azért kitudjon segíteni. Mennék hát. :)
2015. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék egyedül.

Amit választanék az Németország lenne.

2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Naná! Én is azon vagyok hogy kiszervezzem magam.
2015. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyek most nyáron, egész nyárra :)
2015. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én tök egyedül megyek kanadába igaz, rokonokhoz de akivel a legtöbb időt fogom tölteni egyáltalán nem beszél magyarul és én 2hónapra megyek ki.szerintem menj. 16l
2015. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fú akkor túl parázom. :D köszönöm szépen a válaszokat :D
2015. jan. 27. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennék én is! Akár egész nyárra! Én Németországot választanám, mert németül jól beszélek, angolul meg nem annyira, de nem szeretnélek befolyásolni :)
2015. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én voltam és király volt.

menj!

2015. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!