Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fűznek kommentárt, és...

Miért fűznek kommentárt, és tesznek megjegyzéseket a bolti eladók, patikusok, és egyéb kereskedelmi helyen dolgozók? Miért mindig a vevőt, vagy az ügyfelet kell inzultálni?

Figyelt kérdés
A vásárlás,egyeseknek öröm,sőt szenvedély. Én ezzel korántsem így vagyok. Mivel elég gyakori,hogy a bolti eladók morognak,csapkodnak,és flegmák,és fölösleges,és inzultáló megjegyzéseket tesznek. Bank kártyával szoktam gyakran vásárolni,és nálam tradíció hogy amikor beütöm a pin kódot a tárcámmal eltakarom,mert még a bűnügyi szakértők is ezt javasolják. Főleg manapság,hogy egyre több a vissza élés. A boltba,és a patikába is elő fordul,hogy beszólnak nekem hogy minek takarom el,Én erre csak azt mondom,hogy nem vagyok kíváncsi az ilyen megjegyzésekre. A patikában meg csapkodnak,morognak,és flegmán beszélnek a közgyógy igazolvánnyal vásárlókkal,és még zacskót sem hajlandóak adni. Legutóbb egy öreg patikus,500-forinttal akart lehúzni,és amikor közöltem vele,hogy közgyógy igazolványom van,még neki ált feljebb. És tegnap meg beszólt hogy ne nézzem bűnözőnek. Csak azért mert kitakartam a pin kódot. A másik meg flegma savanyú arcal szolgált ki,és úgy nézett rám,mint akinek a családját mészároltam volna le. De ez a boltokban,és elég sok helyen így van,hogy az emberek mindig másokon vezetik le,a sérelmüket. Most Én tehetek arról,hogy kevés a fizetése? Vagy hogy a boltos kivan használva,és üvöltözik vele a főnöke? Vagy hogy nekrotizálódik a hüvelye,vagy impotens a férje? Mi lenne,ha Én is a betegeken vezetném le a bántalmaimat,vagy frusztráltságomat? Pedig Én idén leszek 48-éves,és nekem is vannak gondjaim,de soha nem vétlen embereken vezetem el a mérgemet. Inkább püfölöm a box zsákot a kertemben,vagy hard rock zenére szexelek egy alkalmi partnerrel. Nem értem,hogy miért ilyen savanyúak,és ilyen élhetetlenek az emberek egy része.

#frusztrált ember?
2015. febr. 17. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz, akik arra céloztak, hogy valamilyen módon te váltod ki ezt a hozzáállást sokakból.

Csak egy dologra reagálnék: PIN-kód.

Én is mindig mindenhol eltakarom a kezemmel, sőt meg is nézem, hogy a pénztáros vagy a következő vásárló nem néz-e engem. Soha nem mert senki szólni.


Pedig nekem nincs is szükségem ilyen körmönfont feszültség-levezető technikákra, mint boxzsák püfölése vagy hard rock zenére való szexelés. :-)))

2015. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, én sosem tapasztalom, hogy ellenségesek velem az emberek, hacsak valamilyen különleges indokot nem szolgáltatok.

Az esetek döntő többségében amilyen az én adjonistenem, olyan az ő fogadjistenük...

De tényleg!

2015. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én mindig empatikus vagyok,és mindig arra gondolok,hogy az aki velem ilyen mogorva,vagy goromba,lehet hogy neki is valami lelki,vagy éppen pszichikai problémái vannak. Én ezért rendkívül toleráns vagyok."


Csak a buta emberek hangoztatják magukról hogy mennyire okosak.

2015. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Velem ilyen soha nem történt, pedig én is mindig eltakarom. Soha senki nem szólt be vagy nézett csúnyán. A múltkor kerestem a tárcám, közben csörgött a telefonom, a pénztáros lány meg olyan kedves volt, belepakolt mindent a szatyromba, nem nekem kellett kapkodni. És ez is Pesten történt. Nem is tudom, mikor találkoztam utoljára bunkó eladóval.
2015. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!