Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom haverjának a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom haverjának a barátnője egy boszorkány - a párom mégis erőlteti vele a barátkozást : valami tipp hogyan lehet meggyőzni a páromat arról, hogy ne erőltesse?

Figyelt kérdés
Sajnos régóta a baráti társaságban van a csaj , munkatársam is. Mindig az kell neki, ami nekem (munka/ruhák/nyaralás/lakás/stb -ráadásul a párom pletykás is férfi létére, szóval ezzel még 'segíti' a csaj áskálódásait). Egy másik baráti pár kapcsolatát a kavarásával már majdnem tönkre vágta - ott lebukott és azóta minimálisra csökkentették a csajjal való találkozást. A párom viszont azt hajtogatja , hogy neki a boszorka barátja gyerekkori haverja , nem fogja hanyagolni.Egyébként a többi srác barátnőjével jól kijövök , csajos programokat is szoktunk szervezni.Annyira utálom a csajt, hogy ha a párom tovább erőlteti ezt az összejárást , akkor nem lesz jó vége....Azt is mondtam már a páromnak, hogy menjenek bulizni vagy sörözni a haverjaival , ehhez nem kellenek a barátnők állandóan.Próbáltam szépen kérni, balhézni , de nem érti....

2015. jan. 21. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Féltékeny vagy a Mari néni tüzelő macskájára is
2015. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves elso, ez hulyeseg!


En sem kedvelem a baratom egyik munkatarsanak a baratnojet, mert lenezo es erezteti is mindenkivel. Attol a fiuk meg jol elvannak, csak neha ki kell birnom a talalkat, ha a fiuk mondjuk egesznapos programot szerveznek. Mondd meg a parodnak, hogy hagyjon beken, te se erolteted ra pl a hugod baratjat, hogy szorakoztasd..

2015. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!