Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakiről tudom, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiről tudom, hogy van barátnője, mégis smárolok vele, akkor én mennyire vagyok szemét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Kicsit sem :) mindenhez két ember kell ;)
2014. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
100%-ban, gerinctelen vagy.
2014. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szemétség! Persze igaz, hogy két ember kell hozzá, de azért gondolhatnál a barátnöjére, neki milyen rosszul fog esni ha megtudja.
2014. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a pasin van a felelősség a barátnője felé.


Én megtanultam a leckét. Egyszer voltan második fél egy szerelmi háromszögbe, aztán mindig csak majd..majd..majd...

Végül meguntam a várakozást.

Nem érzem magam szemétnek, de nagyon fájt az egész, szóval az élettől a sokszorosát visszakaptam. A pasi meg jól él a barátnőjével (már nem zavar, mert mellettem is megtette volna)

2014. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudod, hogy a pasinak van barátnője még ilyenre gondolnod sem kéne, nem hogy smárolj vele.. Persze, két ember kell hozzá, de ha a barátnő fülébe jut, te leszel az utolsó ribizli.
2014. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét neked semmi közöd a lányhoz, ha nem veled akkor mással csalja meg.

Nyilván egy kaland egy ilyen pasi (vagy csaj fordított esetben) hiszen ha veled megcsalja a párját, akkor előbb utóbb esélyes hogy téged is megfog ha összejöttök.

Neked ne legyen lelkifurdalásod.

29L

2014. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
o! dehogy vagy szemet... Inkabb, you are a mother fucker bitch!!!
2014. júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

kis K.... már bocs

de az vagy

2014. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
ezt nevezik r¡bancnak, lel
2014. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass rájuk. Mi férfiak szeretjük az ilyen csajokat. :D :D Azok ugatnak, akiknek végre már egy csaj kellene vagy azok a csajok, akik féltik a pasijukat, akit nagy nehezen megszereztek és nem tudnának másikat szerezni.

... Találkoznunk kellene, mennyi idős vagy és merre élsz? :D

2014. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!