Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy átlagos lányból, hogy...

Egy átlagos lányból, hogy legyek menő?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos lány vagyok, hosszú, barna hajam van, a testalkatommal sincs nagy gond, nem egy balerinaalkat, de nem is dagadt. Hogy az arcom szép-e, azt nem tudom. :) Általában kedves vagyok az emberekkel, de néha van, hogy rossz kedvem van, olyankor nem. Vicces főleg a barátaim környezetében szoktam lenni, nagyobb társaságban csendes vagyok.

Fekete/szürke farmert szoktam hordani, egyszerűbb pólókal.

Nem mondom, hogy nincsenek barátaim, mert vannak, csak szeretnék egy kicsit népszerűbb lenni, mint most.

Köszi :)


2015. márc. 1. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
-húzz egy piros,magassarkú,kopogós cipőt,azt abban lejtsél jobbra-balra
2015. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tűsarku,műköröm,farmer kilőve aztán GO
2015. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Dugj minden fiúval, akivel 2 szónál többet váltottál. Közkedveltebb nem leszel, de garantáltan mindenki rólad fog beszélni.
2015. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan állok én is,csak fiúként.

Amúgy,szerintem kicsit javíts az öltözködéseden, járj el bulizni. Én úgy vettem észre,hogy a bulik összehozzák az embereket,én mostanaban olyanokkal is beszélgetek,akikkel eddig szóba se álltam volna/ők nem álltak volna velem.

2015. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bulizós, menő csaj akarsz lenni akkor azt is vedd figyelembe, hogy az "egy menetre kellesz", "többen is át akarunk menni rajtad egyszerre" pasikat fogod inkább vonzani. A rendes pasiknak nem a halálra ba*szott csajok jönnek be. De ennél tovább is megyek, még a menő pasiknak se azok jönnek be. A menő pasik is jobban szeretik a csendes, rossz hírű helyeket elkerülő lányokat, akiknél nem az a téma, hogy kit szoptak le a megállóban.


Egyedül talán a műmájerek szeretik a könnyen kapható lányokat, mert ők sza*rt se érnek de áll a farok és gyorsan akarnak mindent.


Bár ki tudja, én úgy vettem észre hogy így van.

A csajoknál nem számít a menőség úgy vélem.

Mármint én sose az osztály legmenőbb csaját akartam megkapni, akit mindenki szoptat ezerrel a Disco után miután leitta magát a szerencsétlen nőstényállat. De lehet ez egyedi nálam... lehet csak én szeretem a visszafogott, nyugis, nem bulizós, nem menőző csajokat.


Csajoknál nem tudom mi a helyzet.

Hogy ők milyen pasikat szeretnek.

De a tapasztalatom azt súgja, hogy a csajok nem valami igényesek. Nem egyszer látom szép lányokat dagadt, ragyás arcú, szakállas, kopaszodó, összenőtt szemöldökű balfa*szokkal. Ha tippelnem kellene a nők 80%-a ilyenekkel jár. Vagy idétlen pávákkal.

2015. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!