Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a szelídebb,...

Miért van az hogy a szelídebb, visszahúzódóbb lányok akiknek nem a nagydumás "menő" srácok kellenek több közöttük túlsúlyos és nem néz ki olyan jól mint az átlagos vagy szép lányok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Egyreszt mert pont azert visszahuzodo, mert tulsulyos es nem olyan szep


masreszt meg ha felsz, az a kulsodon is megjelenik valamilyen formaban

2014. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában oka van annak, ha valaki visszahúzódó és "szelíd". Ez az ok sokszor bizony az, hogy nem túl szépek, vagy kövérebbek. Esetleg ez utóbbi később alakult ki, mivel elhagyják nagyon sokan magukat, ha sokáig magányosak...


Lényegében ugyanaz a véleményem, mint az #1 hozzászólónak.

2014. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Az olyan csajok a legszebbek!
2014. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel önbizalomhiányosak és a maguk példáján rájöttek, hogy a külső nem minden. Vagy csak nem hiszik el hogy kellenének egy ilyen "menő" pasinak.
2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en nem tartom mafam szepnek, (bar ezt mostanaban sokan megcafoltak,) viszont visszahuzodonak annal inkabb. Sosem voltam az a figyelem kozeppintjaban levo lany aki mindenkivel spanol...

Baratnoim azt mondjak, hogy nekem a csunya vagy a "nyeeeee...hat....elmegy" fiuk tetszenek :D ami szerintem vicces :)

lenyeg a lenyeg: kulsomrol mindenki mondhat velemenyt. nem vagyok a vilag szepe, de a rut boszorkany sem. Vekony vagyok, magas, csak egyszeruen nem az a koteppontban levos szemelyiseg.

2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem így van. Ez csak egy undorító, sztereotípia.
2014. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csendes lányok mindig vékonyak ,nálunk van és szép
2014. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az első és második válaszolónak van teljes mértékben igaza!
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!