Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hivott egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hivott egy elég sármos és menő srác. Szerintetek elmenjek vele?

Figyelt kérdés
14 èves,jól tanuló átlagos lány vagyok.A fiu 16 èves.A sulinkbol ismerem.Általában kedves mindenkivel,sokat nevet ès viccelődik.De amikor valakinek beszol azt nagyon durván csinálja.Különben sok haverja van ès okos is. Az eddigi barátnői mind gyönyörűek voltak.Ès a fiu..olyan..tökèletes.Szerintetek el merjek vele menni?

2014. máj. 11. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ,hogy tökéletes! ;)
2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nehogy elmenj vele!
2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,igen..tudom.De számomra annak tűnik.

Második válaszoló,szerinted mièrt ne?Èn is fèlek ès lehet nemet mondok.De ha ezèrt elkezd bunkozni velem?

2014. máj. 11. 17:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Menj el azt lesz ami lesz.Miért dobnál el magadtól egy ilyen lehetőséget?

Amúgy nincs olyan,hogy tökéletes :D

2014. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el vele! Ha elhívott, akkor el akar veled menni, ennyi.. Úgyhogy ne félj tőle attól még, mert "menő"! Neked meg csak most tűnik "tökéletesnek", mert nem ismered annyira, csak felszínesen, meg azért is, mert bele vagy zúgva. Szóval ne aggódj, ő is csak egy átlag ember, nem kell tőle tartani. ;)
2014. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Jó tanuló vagy, de azért a hosszú és rövid magánhangzók közti különbséget ("fiu") még nem sikerült elsajátítanod...
2014. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Csak kanos.
2014. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez egy szervkereskedő!
2014. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De..ez annyira ijesztő.Mármint,hogy engem.Engem.Pont engem.Annyi szèp lány jár a suliba,ès pont engem.

Elhivott sètálni ès egy cukrászdába.Ès nem tudom,hogy miről beszèlgethetnènk..vagy ez most azt jelenti,hogy járni szeretne velem..vagy..jaj..gyerekek èn megörülök olyan ideges vagyok.:):)

2014. máj. 11. 18:04
 10/18 Bobi69 ***** válasza:
68%
Menyj el vele, és ha látszik, hogy csak sexelni akar, akkor hagyd a p*csába.
2014. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!