Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez a feminim diszkri...

Miért van ez a feminim diszkrimináció disco-helyeken, hogy a nőknek nem kell fizetni a belépésért?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 13:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy, kérdzeő. Annak az az oka és kész. Nem azért, mert az én véleményem, hanem direkt ezért van kitalálva...
2015. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20-as: Ha lesz ilyen hely, az már a vég! És sajnos ebben igazad van, a csajok nem a discoban akarnak ismerkedni. És ez mekkora nagy baromság tőlük! Régen csak ott, meg utcán ismerkedtek a fiatalok, amit a szüleimtől hallok.
2015. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem baromság. Ki akarna diszkóban ismerkedni? Elég idegesítő, hogy élnéd az életed, és minden izzadt paraszt neked dörgölőzik. Te mit szólnál ehhez? Ha nálad nagyobb, szőrösebb férfiak hozzád dörgölőznének kérés nélkül? Nem hiszem, hogy örülnél.
2015. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Nem. De ha végigolvastad, amit írtam, kiderül, mire gondolok, hacsak nem vagy funkcionális analfabéta."


Értettem mire gondolsz: keveset keresel, ezért a diszkó férfi vendégei támogassanak legalább annyival, hogy nem kell a belépőt kifizetned.

2015. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha végigolvastad, azt is láttad, hogy írtam, hogy még nem jártam diszkóban, és nem is tervezem.


Én is úgy tartanám helyesnek, ha mindenkinek X összeget kellene fizetnie. Az nem tetszik, hogy a nőket nagyobb igazságtalanságok érik, és senkit nem érdekel, a férfiak meg ilyen pitiáner probléma miatt is a mama után sírnak.

2015. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nyilván nem konkrétan rólad írtam. Amúgy engem minden más egyenlőtlenség is zavar. Borzalmas, hogy egyes országokban milyen szinten el vannak nyomva a nők. Bár szerencsére itt Európában ez kevésbé van már jelen vagy szinte egyáltalán nincs.


Discoba én se jártam soha.

2015. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Ha nálad nagyobb, szőrösebb férfiak hozzád dörgölőznének kérés nélkül?"


23-as: Nálad ez az ismerkedés? Bocsi, nem tudtam. Mert nálam azt jelenti az ismerkedés, hogy odamegyek egy ülő lányhoz és felkérem táncolni, vagy ha már táncol, odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy van-e kedve velem táncolni.

Attól még, hogy a discoban létezik az előbb leírt majomszokás, az utóbbiakat nem kéne velük azonosítani. Nekem már volt 2 hosszú kapcsolatom discóból, nehogy már ne lehessen ott ismerkedni.

2015. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Persze az ilyen szemét helyeken soha ne költetek egyetlen fillért sem.
2015. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Ez súlyosan sérti az egyenlő bánásmódról és az esélyegyenlőség előmozdításáról szóló 2003. évi CXXV. törvény (Ebktv.) 8.§ a) pontját, ami alapján hátrányos megkülönböztetésnek minősül ha valaki, vagy valamely csoport neme miatt részesül kedvezőtlenebb bánásmódban, mint amelyben más, összehasonlítható helyzetben lévő személy vagy csoport részesül, részesült vagy részesülne.


Itt tudtok hatósághoz fordulni:


[link]


Persze ne felejtsetek el 1 csillagos értékelést hagyni a facebook és google+ oldalukon sem.

2015. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!