Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Keresek olyan tiniket, (13-18...

AyameXMessy kérdése:

Keresek olyan tiniket, (13-18 éves korig) akik emok, rokkerek, akár hippik, de emok mindenképp és ismerkednének, természetesen csak barátilag?

Figyelt kérdés
13/L emo, igaz hogy még csak lelkileg, mert ennyi idősen nem akarom festeni magam . és meg van az okom, hogy emo legek. Nem kérek semmilyen hülye választ?

2015. márc. 7. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

EMÓk nem ismerkednek, azok magukba zuhannak.

Ha emó akarsz lenni, és van is rá jó okod, menj ki valami publikus helyre és sírj egész nap. Biztos lesz, aki kiröhög és lesz, aki veled sír majd, ha még vannak emók.

2015. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ebből a korosztályből a gay futtatók szoktak itt Casting-olni :D, az Emo már lejárt téma, most nem az a trendy :D
2015. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy a terend soha nem érdekelt....szerintem az nem igaz hogy egyedül vannak és FOLYTON sírnak,és a másik emo vagy,hogy megmond,hogy mit csináljak ha ,,jó " emo akarok lenni?? A másik,nem én alkamazkodok a stílushoz,hanem az hozzám.Nem akarok senkit bántani,de nem tudtam máshogy megfogalmazni a gondolatimat...bocsi ha nem esett jó tényleg bocsi
2015. márc. 7. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznéknrégen emo voltam most inkább metalos 13/l :)
2015. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rocker :) 15/L
2015. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emo 14/L
2015. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
emo, rocker, hippi mégis hogyan kapcsolódik egymáshoz az a 3 ?
2015. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7.! Erre csak annyit mondok: SzJG.
2015. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy kapcsolódjanak egymáshoz,hanem hogy jelentkezzenek,és megismerjük egymást.A legjobb barátnőm egy hippi.Egy pici rokker beütéssel.
2015. márc. 22. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm EMO és rocker. Lelkileg én is EMO vagyok de jelenleg még nincs bátorságom felvállalni. Ha gondolod írj rám. 15/L
2015. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!