Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te barátkoznál a párod exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te barátkoznál a párod exével, ha tudod hogy a kapcsolatuk nagyon bensőséges volt? Összejárnátok vele néha (természetesen kizárólag barátilag! )? Vagy Ti is kicsit "morbid"-nak látjátok ezt, ahogy én?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Te barátkoznál a párod exével"

"természetesen kizárólag barátilag!"


Meleg vagy?!

2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogy!
2012. júl. 19. 10:03
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor hogy lehet összejárni mint fiú-fiú, vagy lány-lány "kizárólag barátilag"? Lehet másképp is, vagy mi?

Nem értem a kérdést... Magyarosíts légyszíves!

2012. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, ez azért félreérthető mert én úgy értettem hogy mindig ez volt mindkettőnek a szövege, hogy csak barátilag, merthogy még tudnának baráti kapcsolatban lenni! Bocsi a félreértelmezhető kijelentésért! :P :)
2012. júl. 19. 10:05
 5/19 A kérdező kommentje:
Eltudnád képzelni hogy jóba legyetek?
2012. júl. 19. 10:08
 6/19 Diavolino44 ***** válasza:
A legutobbi baratnom osszejart az exemmel, egyutt koriztak, meg teazgattak. Nekem is kicsit fura volt, de a ket lany gondolkodasmodjukban mintha ikrek lettek volna.
2012. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A férjem is baráti viszonyban van az exével. Azzal barátkozik, akivel akar.

Én nyitott lennék, hogy megismerjem az exét, de az ex nem jelezte erre az igényét, amit megértek.

A férjem többször találkozott az én exemmel, ismeri, tolerálja, de baráti kapcsolat nem alakult ki. Mondjuk a találkozások száma se túl nagy, általában 1-2 koncertre korlátozódik, ill. voltunk náluk együtt és ő is volt nálunk a párjával.

Mindkét ex kapcsolatban él.


Szóval szerintem nem gáz, de tapasztalatom szerint nincs rá igény, hogy annyira barátkozzunk.

2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nemhogy nem barátkoznék vele, de látni se akarnám. Ha annyira bensőséges a kapcsolat, akkor a pasit se.
2012. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sosem aggódtál azon, hogy esetleg újra egymásra találnak? Én lehet tartok ettől egy picit, mert bensőséges volt nagyon a kapcsolat köztük.
2012. júl. 19. 10:20
 10/19 A kérdező kommentje:

A férjem is baráti viszonyban van az exével. Azzal barátkozik, akivel akar.

Én nyitott lennék, hogy megismerjem az exét, de az ex nem jelezte erre az igényét, amit megértek.

A férjem többször találkozott az én exemmel, ismeri, tolerálja, de baráti kapcsolat nem alakult ki. Mondjuk a találkozások száma se túl nagy, általában 1-2 koncertre korlátozódik, ill. voltunk náluk együtt és ő is volt nálunk a párjával.

Mindkét ex kapcsolatban él.


Szóval szerintem nem gáz, de tapasztalatom szerint nincs rá igény, hogy annyira barátkozzunk.


Neked szólt a komment. :)

2012. júl. 19. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!