Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam meg egy srácnak...

Hogyan mondjam meg egy srácnak aki udvarol nekem, hogy jelenleg én nem akarok kapcsolatot? Úgy, hogy ne sértődjön meg!

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác két évvel idősebb tőlem és nagyon nyomulós. Én jelenleg nem akarok senkivel szórakozni, nincs időm arra, hogy vele járkálljak a városban és amúgy szerintem nem illünk össze ( van egy olyan dolog amit ő utál nekem pedig az életem része naponta, a hobbim). Nem akarok tőle semmit.


Hogyan mondjam el neki és mikor, hogy nem szeretnék jelenleg kapcsolatba lenni, fiatal vagyok és szeretném kiéllni magam, élvezni az életet? Nem pedig fiatalon férjhez menni vagy együtt lakni valakivel aki minimálbéren tengődik.


De a legfőbb problémám, hogy osztálytársak, ismerősök, barátnők közül rengeteg olyat ismerek aki fiatalon szült gyereket és 20 évesen nem tudnak éllni mert egész nap otthon vannak, házimunkát végeznek, főznek, mosnak, vasalnak. Én ezt nem akarom. Nem szeretném most magam lekötni hanem majd később olyan 5-6 év múlva ( vagy még később) amikor már az életem abban a szakaszban tart, hogy családalapítás. Addig nem akarom, hogy naponta zaklasson egy nyomulós, idegesítő vadidegen és ne hagyjon élni mert azt akarja, hogy minden szabadidőm vele töltsem. Ha már nem megyek épp munkába csak otthon lennék máris jön, nem lehet lerázni. Idegesít pedig még csak 3 hete irkáll, de már az első beszélgetős, sétálgatós találkozón puszit adott az arcomra és virágot hozott. Nagyon nem szeretem az ilyet és nem akarok PÁRKAPCSOLATOT!!!



Köszönöm ha elolvastátok. 19/L


2015. márc. 7. 17:12
 1/5 piriiiii ***** válasza:
16%

"Ne haragudj, de szállj le rólam."

Pedig ez egyértelmű.

Egyébként ilyen felfogással vénkisasszony leszel.

Ha egy férfi akar tőled valamit, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy feleségül is akar venni rögtön, ahogy meglátott.

Ja, és tanulj meg írni.

2015. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viktorvarga ***** válasza:
Szerintem is ez a jobb hozzá állás.A faszi meg majd rájön h nem érdekled...
2015. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angie5 válasza:

Jól teszed, hogy nem kötöd le magad ilyen fiatalon.

Az ismeretségi körödben lévő 20 éves anyák többsége nem a gyerek apjával fogja leélni az életét, felelőtlenség részükről ennyi idősen a gyermekvállalás, de sajnos sok ilyen van...

Ha nem tudod szép szóval lerázni a pióca srácot, akkor kénytelen leszel keményebben fellépni és megbántani.

Némelyik valóban elég értetlen és nem akarja vagy csak nem tudja felfogni, hogy le kéne kopnia. Ezekkel nem tudsz mit kezdeni, hiába próbálsz diplomatikusan megszabadulni tőlük.

Mondjuk azt nem értem, miért tartottál vele beszélgetős-sétálgatós találkozót, ha meg akarsz szabadulni tőle..

2015. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NEm akarok vénkisasszony lenni! Viszont nem is akarom elcseszni az életem 19 évesen! Szeretnék élni még, utazni, jól érezni magam.
2015. márc. 7. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as mert akkor még nem tűnt nyomulósnak, amúgy is kutyát mentem sétáltatni és azt mondta akkor kijön ő is és sétál velem. Amúgy meg észre vehette volna, hogy a séta háromnegyedében a kutyával foglalkoztam és nem vele.
2015. márc. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!