Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok, hogy fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy fiú létemre és úgy, hogy nem volt még barátnőm, egyből komoly, akár életre szóló kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már nagyon régóta szenvedek, mert egyszerűen nem tudok barátnőt találni. De én valahogy nem úgy állok a csajozáshoz, mint mások. Én nem "kipróbálni" akarok sok csajt, hanem egy olyat akarok találni, akivel sokáig együtt lehetek. Olyan, mintha úgy gondolkoznék, mint a nők. Mintha az igazit akarnám már egyből. És tudjátok mit, lehet, hogy így is van. Képtelen lennék arra, hogy egy lánnyal csak járogassak, vagy csak szexeljek. Nem bírom a felszínes csajokat. Tudom, hogy fura, de én valahogy úgy érzem, hogy olyan kapcsolatot akarok, ahol átadom az egyik felem a lánynak, a lány meg nekem, ahol minden titkot megoszthatunk egymással. Szerintem csak így van értelme. Én szeretném mindenemet megosztani valakivel, akiben 100%-osan bízhatok, és fordítva. Úgy érzem, erre van szükségem, és elég érett vagyok hozzá. De nem találok ilyen lányt. Sokan mondták már, hogy nekem idősebb lány kellene, de járni valahogy egyik se akar velem. Egyszer találkozgattam egy nálam 8 évvel idősebb lánnyal, akivel szerintem segíthettünk volna egymásnak, de sajnos nem valósult meg. Tudom, hogy nagyképűségnek hangzik, de úgy érzem, érettségben én is valahol abban a korban vagyok. Viszont rettenetesen frusztrál, hogy kb. egy csajjal se jutok el odáig, hogy ez kiderüljön. Nem is tudom, volt-e az életemben valaha olyan korombeli, aki ilyen mélységig belémlátott volna. Kamaszkoromtól kezdve jártam mindenféle szakemberekhez és nagyon sok időt töltöttem felnőttekkel, és nagyon sokan mondták már, hogy jóval érettebb vagyok a koromnál, és ilyen lányt kellene találnom. De hol keressek? Az az ösztönszerű megérzésem, hogy olyan személy száll mélyen magába és válik érett lelkűvé, aki szembesül valamilyen veszteséggel, megbirkózik valamilyen gyásszal. A kortársaimon is azt látom, hogy aki még nem találkozott a gyásszal, a valaki elvesztésétől való félelemmel, csak az igazán gondtalan. Mintha még gyerek lenne. Még nem ismeri a félelmet. Nem szembesült még azzal, hogy vannak belső démonai és hogy halandó, vannak dolgok, amiken nem tud változtatni. És én úgy érzem, hogy valahol ezek megtapasztalásánál kezdődik a bölcsesség. És én valami ilyesmi lányt szeretnék. Aki ilyet már átélt, aki számára a kapcsolat, a szex nem csak játék, hanem tudja, hogy milyen nagy szükség van az intimitásra, a bizalomra. Hol találnék ilyet az én korosztályomban? Vagy, ha idősebbeknél kéne keresgélnem, hogyan mutassam meg magamból ezt a részt és ezt az igényt?



22/F


2015. márc. 6. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, tök átlagos vagy, csak a férfigyűlölő nők gondolják max. máshogy
2015. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok mint te!! Voltak futo dolgok de enis azt hittem megtalaltam ezt lányt!!! 2 evig voltunk egyutt 4evvel volt idosebb! De elkezdett szorakozni velem! Nagy nyomott hagyott bennem kesobb ez erlelodott es vegeis lett pedig......
2015. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23F
2015. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :) Minden a legnagyobb rendben van Veled, képzeld, borzasztóan hasonlóak vagyunk! Én is így érzek. Sosem vágytam kalandokra, mindig csak a komoly kapcsolat érdekelt. Egyetlen dolgot kérdeznék csak. Nem lehet, hogy esetleg nagyon komoly vagy? Abszolút nem bántásból kérdezem! :) De lehetsz akármilyen szeretnivaló, ha közben nem élvezed az életet, melankolikus vagy (mert az, amit leírtál, ere enged következtetni, de javíts ki, ha tévedek), vagy pont azt mutatod a többi ember felé, hogy te mennyivel érettebb vagy náluk, még ha nem is tudatosan mutatod ki. Még egyszer mondom, nem bántásból kérdezem. :) Csak ez nagyon el tudja ijeszteni a nőket. (Mármint a túlzott komolyság) Nem tudom, milyen ember vagy, csak az alapján tudok beszélni, amiket leírtál magadról. De amúgy én is ugyanattól szenvedek, mint te. :D Nem mintha, ez olyan vicces lenne, de hát...én már feladtam a keresést, aztán majd csak jön valaki. :D

22/N

2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!