Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon mit néz rajtam annyira?...

Vajon mit néz rajtam annyira? Fiúk ti csináltatok már ilyet? Ha igen milyen indíttatásból?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok a gimiben és van egy végzős srác aki akárhányszor lát engem elég feltűnően figyel. Legelőször nem tűnt fel aztán azt hittem, hogy van valami rajtam ami nem odaillő, de nem volt semmi. A ruháimmal se lehet semmi baja mert nem vagyok se rib.anc se pózer. Mostanában már én is visszanézek feltűnően, hogy hátha egyszer csak észreveszi magát, de eddig csak annyit értem el, hogy konkrétan szemezünk. Múltkor már az egyik osztálytársam is megkérdezte tőlem, hogy: "Miért néz téged annyira? Ismered? Vagy jártatok?". De ezek közül egyik sem. Év elején még azt hittem, hogy azért néz mert nem tudja eldönteni rólam, hogy fiú vagy lány vagyok-e(mert tomboy vagyok és év első félévben mindenki fiúnak nézett még az osztályfőnököm se ismert meg mivel beiratkozásnál is hosszabb volt a hajam így össze volt kötve), de azóta már megnőtt a hajam és azért nem vágattam le mert tudni akartam amiatt nézett-e. Mostanra viszont világos, hogy nem. Legutóbb mosolygott is egy kicsit a szája szélén...olyan sejtelmesen. Szerintetek vajon mit nézhet annyira? A múltkor már majdnem odamentem szólni neki, hogy ez feltűnő, de haverom azt mondta, hogy inkább várjak hátha év végen mond valamit mielőtt elballag. Ha nem akkor majd én menjek oda hozzá, de addig ne. Lassan már kezdek megijedni.

2015. márc. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lazán odamennek, és beszélgetnék vele. Hidd el, biztos nem harap.
2015. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vigyázz amikor haza mész, nehogy egyedül maradj vele egy elhagyatot helyen!


Amúgy ha ennyire bámul simán odamehetsz hozzá megkérdezni, h nincs-e kedve abbahagyni?

2015. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!