Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szivassam meg?

Hogyan szivassam meg?

Figyelt kérdés

Van egy iszonyatosan idegesítő lány osztálytársunk, akit a suliból kb. mindenki utál. Tipikus kétszínű, nyalizós, napraforgó, aki a fél életét egy presszóban tölti, és "barátkozik". Ez mind nem is zavarna (annyira), csak hogy most egy olyan baráti társaságra szállt rá, akiket kedvelek. (Nem a mi sulinkba valók, szóval nem ismerik.)

Kezd irritálni, ez a kétszínűség, és állandó nyali-fali, és szeretném valahogy visszarángatni a való világba, ahol nem lehet mindent ilyen könnyen elintézni. DE egyenlőre egy jó megleckéztetéssel is beérném. Köszi



2015. márc. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne megleckéztetned? Menj oda, és mondd meg neki a véleményed, hogy szálljon le a felhők közül, nem kell senkit tönkretenni egy megleckéztetéssel, mert azzal csak te süllyedsz lejjebb.
2015. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most komolyan... Szerinted még soha nem mondtam meg neki?
2015. márc. 8. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod, hogy megleckéztesd. Megteszi majd ő maga, meglátod.
2015. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát lehet hogy ez a megoldás nem lesz olyan szuper de megpróbálom. Szerintem nem lesz elég az hogy elmondása neki a véleményed mert azt szerintem egy páran biztos hogy megtették. A megoldás valami olyan szerintem hogy megleckézteted avval hogy szép dolgokat mondasz neki vagy szerelmet válasz kamuból. Majd ha elmondtad az igazat akkor majd ketté áll a füle. Egy kicsit lehwt hogy belátja hogy egy szipirtyó de nem tuti. Azután ha nem változott semmit akkor szivasd meg keményen. Nekem ez a táskánál kezdődik ha bevállalsz ilyen fajta szivatásokat de lehet benne kockázat.
2015. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!