Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenki várja a nyarat,...

Mindenki várja a nyarat, nekem viszont az a szenvedés, és szomorúság időszaka. Van még valaki így vele?

Figyelt kérdés
Mivel egész életemben kövér voltam, a nyarakat már gyerekkoromban megutáltam. Nekem a nyár arról szól hogy reggel felkelek, alaposan letusolok, elmegyek dolgozni, de munkakezdés után 1 órával már vizes a ruhám tetőtől talpig az izzadságtól, és büdös vagyok. Ezek miatt a munkatársaim kerülnek, igénytelennek tartanak. Ezen annyira szorongok, hogy nem is tudok másra gondolni, se a munkára se semmire, csak arra hogy már megint izzadok, emiatt egy kín a munkahét. Hétvégén csak ülök itthon, a barátommal is csak este találkozok ha már nincs olyan meleg, és felvehetek hosszú szárú felsőt+nadrágot, nem akarom hogy szégyellje a rengő hájú izzadós barátnőjét. Minden programból kimaradtam mindig, strandolás, nyaralás, erdei túrák, sátorozás, tűznél sütögetés, városban fagyizás, a külsőm miatt. A legszörnyűbb az amikor látom hogy a párom a szeme sarkából megnézi a szép nőket, akik falatnyi ruhákban sétálnak magabiztosan. :( Ezért se szeretek vele kimozdulni, mert mindenhol ezzel szembesülök, hogy ilyen nők mászkálnak, és hiába nem bámulja meg őket, akkoris látja hogy én milyen vagyok hozzájuk képest. Nincsenek barátnőim sem, hiába próbálok télen barátkozni, ha nyáron rájönnek hogy nem lehet velem kimozdulni, mind hanyagolni kezdenek. Minden évben nekiállok fogyókúrázni, de 5 kilónál megáll minden, tehetek bármit nem fogyok tovább hetekig, ilyenkor feladom, és megint kövéren köszönt rám a nyár, persze azokat az 5 kilókat egyből vissza is hízom. Mondhatjuk hogy már megszoktam ezt 23 év alatt, de mégis bennem van a vágy, hogy még lehetnek nekem is szép nyaraim, nem vagyok még öreg.
2015. márc. 9. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A kövérség és az extrém izzadás 2 dolog.

Az izzadás miatt keress fel egy orvost, lehet mérsékelni.

A kövérségedet meg fogadd el, mert nem a külsőd miatt maradsz ki mindenből. Millió életvidám kövér él a földön, aki a társaság középpontja. Ha önbizalomhiányos vagy, és negatív, akkor talán ezért nincsenek szívesen melletted az emberek.


A párod meg veled van, nem? Nyilván nem azért, mert egy "vékony csaj" kell neki, hanem te!

Az én férjem is megnézi a nőket, és? Sokszor együtt beszéljük ki a látottakat... És én is megnézek néhány pasit...


Szóval keress egy orvost, aki segít azz izzadással kapcsolatban, és egy dietetikust, aki segít a sikeres fogyókúrában!

2015. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miert nem koncentralsz arra hogy lefogyj?


Hany kilo vagy es milyen magas?

2015. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mmcporg válasza:
Figyelj, ha minden kínod a testsúlyod akkor fogyjál le és semmi baj nem lesz.:D Ennyi az egész. Nem kell ezen szorongani.
2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem fogjátok fel, hogy nem megy neki a fogyás? Leírta nem? El sem tudjátok képzelni milyen nehéz az, ha a folyamatos próbálkozás ellenére nem látsz változást, illetve leállsz a fogyással. Igen, tudom, legyen kitartóbb, eddzen keményebben, egyen kevesebbet, stb... De néha jó kiírni magadból, hogy a francba már, eleged van! Az embernek ilyenkor van a legnagyobb szüksége igazán jó tanácsokra, vagy biztatásra, hogy ne adja fel próbálkozzon tovább. Ha erre nem vagytok képesek, akkor miért írtok hülye válaszokat? Tudjátok, hogy ilyenkor az ember még szarabbul érzi magát miatta? És elkeseredik? Igen,lehetne az a verzió is, hogy ezek megerősítik és csak azért is megcsinálja de 100 emberből kábé 3 ilyen,a többit meg még jobban nyomasztja a dolog! Inkább hallgasson aki nem tud empátiát mutatni. Én személy szerint kívánom neked kedves kérdező, hogy sikerüljön kitartóbbnak lenned, hogy merj felkeresni szakembert aki segít ebben a helyzetben, hogy merj erről a pároddal beszélni! Nem lesz könnyű az tuti de ezért ne add fel egyből. :)
2015. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

miert, ha empatiat mutatunk, akkor nem lesz kover?


De.


Igenis le tud fogyni mindenki, csak idot meg energiat kell belefektetni, utana kell olvasni es csinalni kell, akar eveken keresztul. Ha nem megy akkor azert csakis o a felelos.


Nyugodtan lehet kifogasokat sorolni, valakinek az egesz elete egy nagy kifogas, de ez nem visz elorebb.

2015. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mmcporg válasza:
Miért jobb az ha azt mondom amit hallani akar?Engem nem ilyen fából faragtak, és vállalja azt is hogyha valamit kirak a netre akkor onnantól kezdve az már nem kerül le. Lehet, hogy nyers voltam, de az igazságot mondom.
2015. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
163 cm 73kg vagyok.
2015. márc. 22. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ez nem akkora túlsúly, hogy az extrém izzadásodat indokolja.

mint írtam, keresd fel szakembert!

1# voltam

2015. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem válik be a fogyókúrás módszered,akkor valószínűleg nem jó...Más módszert kell keresni,pl.szálkásító diéta+rendszeres mozgás.
2015. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy endokrinológust, mert könnyen lehet, hogy hormonzavarod van!
2015. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!