Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ez most komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ez most komoly?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történetem nagyon hosszú, és bonyolult, de megpróbálom röviden és érthetően leírni.


Az egész úgy kezdődött,hogy megkértem a barátnőm kezét,akivel 1 évig jártam. Én 25/F, ő 21/L. Ez 2014 októberében történt. Azt hittem minden rendben van,imádtam őt. Aztán jött a derült égből villámcsapás,amikor 2014 decemberében közölte velem,hogy ő szakít velem,vissza adja a gyűrűt, mert nekem "semmim nincs" 25 éves léttemre és mégis miből fogunk megélni. Hozzá kell tennem, valóban nem vagyunk a leggazdagabbak,de teljesen átlagosan élünk, van munkám, egyáltalán nem vagyok egy munkakerülő,csinálom,szeretem :)

A szakításunk után 1,5 hétre a (volt)barátnőm összejött az exével, aki viszont gazdag,most építi magának a hatalmas házát, stb, viszont ő már 8 évvel idősebb,mint a volt barátnőm. (Mint kiderült, a barátnőm anyjának ebben nagy szerepe volt). Majd karácsonykor megkérte a kezét, a volt barátnőm meg igent mondott. Tervezgették a lagzit,sok mindent lefoglaltak és most a vőlegénye háta mögött, újra elkezdett nekem írni,hogy találkozzunk,stb. Azt mondja,hogy neki én vagyok a nagy szerelme, nem a vőlegénye, de nem tud közöttünk dönteni. (Vagy csak nem tudja eldönteni,hogy inkább él a szerelmével, vagy inkább gazdag lesz?!) És ez megy már 1 hónapja,hogy ő nem tudja eldönteni,hogy kit válasszon.

Azt mondta,hogy ha én tennék újra valamit a kapcsolatunkért,akkor össze jönne újra velem. Lehet én gondolkozok hülyén, de ÉN tegyek érte? Ő hagyott el engem, elég csúnyán.


A baj annyi,hogy még mindig szeretem.. És mással nem is tudnám egyenlőre elképzelni az életem. A barátaim viszont azt mondják,hogy tiszta hülyét csinál belőlem ezzel,és lehet,hogy valóban így is van. Szerintetek mit tegyek? A szívem vele akar lenni, de az eszem azt mondja,hogy "te hülye, ha egyszer megcsinálta ezt veled,akkor megfogja még egyszer". Ráadásul így a mostani vőlegényével is a bolondját járatja...



2015. márc. 4. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Az eszedre hallgass. Hosszú távon ez éri meg.
2015. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyugodtan felejtsd el.... nem tud közöttetek dönteni... hát már az ilyen dumáért nem állnék vele szóba.. Hagyjad majd lesz jobb! :) Ő meg legyen csak gazdag ha neki az fontosabb...
2015. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Biztos hogy csak szivat, vagy csak kicsit kavar még a házasság előtt.

Hagyd a francba, mert nem fog szakítani a mostani faszival ha a pénze miatt dobott.

Jobb ha elfelejted, mert ez neked sehogy sem lesz jó.

2015. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez a lány nem érdemel meg téged. Majd túllépsz rajta. A mostani vőlegénye is rá fog erre jönni, aztán kihajítja...
2015. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

A legcélravezetőbb ez lenne (és valószínáleg ez nem fog megtörténni):


Elmész hozzájuk, és mindent elmondasz a pasijának úgy, hogy ő is ott van. Viszed az üzeneteket is. És ott közlöd a lánnyal, hogy mi a helyzet vele kapcsolatban.


Bár ezt nyilván nem fogod megtenni, pedig ezt kellene.


Ami a legjobb ezen túl, hogy ha a fejeddel gondolkozol, nem a szíveddel. Lehet, hogy azért lángotl most fel megitn valami, mert egyedül voltál, a gazdag gyerek csaja meg megint "szeret", és ez jól esik? Elég valószínű. Gondold át, mi éri meg neked! Igen, mi éri meg! Kell neked egy iylen lány? Kell ez neked? Mit kaptál eddig tőle, mit cisnált veled? Mire képes az anyja?...


Sok sikert, remélem nem mászol megitn bele a "kapcsolatba".

2015. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Fogadd nyugodtan vissza, de eszedbe ne jusson elvenni és ne csinálj vele gyereket. Dugni lehet, amíg kedved tartja és majd dobod, amikor találsz olyat, aki megbecsül téged.
2015. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Legyen eszed, én azt javaslom. Sokan megszívtuk így már előtted, nem kéne neked is, rendes arcnak tűnsz.
2015. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

"de nem tud közöttünk dönteni."

Segíts neki és küldd el a francba jó messzire. Elhagyott a pénzért, szemedbe mondta, hogy 25 éves létedre egy nulla vagy, majd eljegyeztette magát mással. Találsz nála jobbat.

2015. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az aki ennyire lepontoz mindenkit, de kérem ne tegye! Köszönöm, és várom és a további válaszokat...
2015. márc. 4. 11:42
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
szórakozott riherongy. ne dőlj be neki!!
2015. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!