Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Valaki aki hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Valaki aki hasonlóan bonyolult lélek kérem segítsen? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Volt egy 1,5 éves kapcsolatom. Szinte teljesen tönkretett. A párom össze vissza hazudozott, a hátam mögött volt valakije. Megbocsájtottam neki. Eljegyzett, csak azért hogy vele maradjak. Ezután kiderült, hogy még tartja a kapcsolatot azzal a másik lánnyal, ezután szakítottam vele. Ezután kb 3 hónappal később megismerkedtem egy sráccal. Összejöttem vele, nem úgy indult hogy komoly lesz, de nagyon figyelmes volt és kedves és jól esett hogy végre boldog vagyok. Lehet hogy túl hamar ugrottam bele egy kapcsolatba. Nem is így akartam, de a sors így hozta. Én boldog vagyok vele és hihetetlenül szeretem ős is engem. Tényleg! De lassan tényleg úgy érzem hogy üldöz a múltam. Kezdek megint egyre jobban féltékenykedem. Próbálok magamon uralkodni de nem megy. Mindig felbukkan valami lány, és kikészülök hogy mindig mindig mindig vele van valami...velem sosincs ilyen és mindig én legyek a megértő és a türelmes. Most is felbukkant egy lány, akivel még régebben akart összejönni, de a csaj összejött az exével ezért nem jöttek össze. Most ráírt a csaj hogy legyenek barátok meg hogy ő nem akar bekavarni, de kiderült hogy kidobta a pasija...és akkor higgyem el hogy nem akar semmit?! Mindig, állandóan az van a fejemben hogy elveszi valaki tőlem a boldogságot. Hogy végre boldog vagyok, de valaki elveszi tőlem. Volt már valaki ilyen cipőben valaha?! Nem akarom elmarni magam mellől! Szeretném ha rendbe jönnének a dolgok köztünk! Segítsetek? Mit tegyek?! Légyszives ne bántsatok! Normális kommenteket szeretnék, köszönöm!

2014. dec. 4. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam le de a jelenlegi párommal 1 éve vagyok.
2014. dec. 4. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltudja venni,vigye...ne sírj utána
2014. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló gondjaim vannak. És igazából nem is az bánt, ha lehagyna másért, hanem ha a hátam mögött csinálja és ez lehet sosem derül ki.
2014. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom hogy ezt a féltékenységet, meg ezt a 'lelkisérültséget' hogyan tudnám kiheverni? Az exem után itt egy boldog kapcsolat és nem akarom tönkretenni!!
2014. dec. 4. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rá féltékenynek lenni, mert minek? Azt kell tudatosítani magadban, hogy ha a párod nem akar belemenni a dologba, a lány hiába próbálkozik, fejen is állhat, akkor sem fog a barátod megcsalni. Erre gondolj.


A féltékenykedésnek semmi értelme, és csak rombolja a kapcsolatot.


Ha pedig nem jellemes ember, akkor tök mindegy, hogy vele, vagy más lánnyal megy félre, az első jöttmenttel meg fogja tenni.

Fogd fel úgy, hogy ha megcsal, akkor neked lesz jó ha megszabadulsz tőle, és keresel mást, egy jobb embert. De ha csak szimplán barátkozni akar lányokkal, mert igen is lehet férfi és nő közt barátság, akkor alaptalanul ugrálsz, és a barátodnak egy idő után elege lesz belőle és inkább ő dob ki téged.

2014. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hasznos volt! :) Igazából nem megcsalós típus. Előttem csajozós életmódot folytatott, de csalták már meg. Valójában egy meleg szívű ember. Nagyon tud szeretni és nem csalna meg engem. Úgy érzem nem tenné meg. Ő is ezt mondta, nekem ez is számít.
2014. dec. 4. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, amit az előzőek. Ha meg akar csalni, akkor úgyis megteszi, akármit is csinálsz. Ha viszont nem akar megcsalni, akkor akár 100 lány is üldözőbe veheti, akkor sem fog félremenni :-) Tehát nem érdemes idegeskedned emiatt.
2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok! :)
2014. dec. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!