Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom! Az osztálytársamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom! Az osztálytársamba szerelmes vagyok ő is tudja, de én már ezt nem bírom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden napomata szomorúság, bánat és féltékenység jellemzi, segítsetek!!

2015. febr. 16. 16:19
 1/10 anonim válasza:
Nőjj fel és ne hisztériázz...
2015. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem hisztéria, de ha nem érzed át a helyzetet vagy nem tudsz segíteni akkor inkább ne tedd.
2015. febr. 16. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja, akkor azért nem lép, mert nem szerelmes beléd, vagy nagyon félénk...:)
2015. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeret ezt tudom, ő mondta.
2015. febr. 16. 18:52
 5/10 TIMMMI válasza:
huh...hogy ez mennyire ismerős helyzet. Várj. És tűrj, de semmi esetre se omolj össze. Ha nem tetsel neki egyáltalán akkor nem is fogsz, úgyhogy ezen túl kell lépni. Nem akarok közhelyeket mondogatni úgyhogy aztmondom hog a legfonotsabb, hogy ne reménykedj, ezt sajnos a saját káromon tanultam meg. Szomorúság, bánat és féltékenység...úristen mintha magamathallanám! Egy idő után el fogod tudni felejteni, töts sok időt a barátaiddal próbáld meg kizárni az agyadból, csak ne ess össze. Depresszióba esni sokkal könnyebb mint kijönni belőle. Nem vagyok se nagy bölcs se semmi ezek csak szimpla tanácsok valaitől aki volt már ilyenhelzetben. (sőt mé mindig benne vatn tehát az utolsó tanácsom, hogyha kikerültél belőle ne ess vissza...)
2015. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat. Remélem neked is lesz jobb.
2015. febr. 17. 22:30
 7/10 TIMMMI válasza:
Nagyon szívesen, ha más nem adott tanácsot én hátha tudok segíteni....És köszönöm :-)
2015. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne nézegesd a facebookját, ne foglalkozz vele hol van, mit csinál, törölj minden vele kapcsolatos dolgot

járj el minél többet társaságba, ismerkedj, ha otthon ülsz a 4 fal között, csak egyre jobban felerősödik ez az érzés

ez csak kémia, el lehet mulasztani, nem fog örökké tartani

2015. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De úgyis eljön, mert az osztálytársam.
2015. márc. 7. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor is, fejben dől el minden, ha elhatározod, hogy leszarod akkor idővel elmúlik.

vagy ha neked jobb szenvedni...

2015. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!